Новини

(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон

Контрабандиста затримано у момент безпосередньої спроби передачі хабара у розмірі 6 тисяч гривень співробітнику Держприкордонслужби.

(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон

Управління внутрішньої та власної безпеки Адміністрації Держприкордонслужби України, у взаємодії з іншими правоохоронними органами, продовжують заходи з викриття злочинних елементів, які займаються незаконним переміщенням товарів через кордон та намагаються втягнути у протиправну діяльність прикордонників.

Так, сьогодні, у місті Рахів Закарпатської області, міжвідомчою групою офіцерів внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід», слідчого відділу СБУ в Закарпатській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону Західного регіону, затримано члена протиправного угруповання причетного до організації незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон до Румунії.

Контрабандиста затримано у момент безпосередньої спроби передачі хабара  у розмірі 6 тисяч гривень співробітнику Держприкордонслужби. Другу частину неправомірної грошової винагороди правопорушник планував перерахувати на банківську картку прикордонника, аби правоохоронці не перешкоджали його протиправним діям.

Документування злочину проводилося за матеріалами Управління внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства та військової прокуратури Ужгородського гарнізону.

Зауважимо, що затриманий правопорушник також проходить по кримінальній справі щодо викрадання, тимчасово позбавлення волі та нанесення тілесних ушкоджень прикордоннику, який перешкоджав йому у здійсненні протиправних дій на державному кордоні.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії.


(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон(ВІДЕО) Член злочинного угруповання намагався підкупити прикордонника для сприяння у переміщенні сигарет через кордон

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.