Новини з Австрії

Віденський поліцейський задушив свою 42-річну партнерку

У Deutsch-Brodersdorf у комуні Seibersdorf (район Баден) у середу вдень була знайдена мертвою 42-річна жінка. За попередньою інформацією, її задушив співробітник відділу боротьби з наркотиками Державного управління кримінальної поліції (LKA) Відня. Ведеться розшук підозрюваного.

Партнер убитої — співробітник відділу боротьби з наркотиками Державного управління кримінальної поліції (LKA) Відня — вважається головним підозрюваним. Розпочато негайний розшук. Автомобіль підозрюваного було знайдено у лісовому масиві неподалік місця злочину. Однак, поки що не було жодних конкретних доказів місцезнаходження втікача. До пошуків залучено великий контингент поліції, включаючи поліцейських на вертольотах та з тепловізорами. До пізньої ночі на місці злочину також перебували слідчі Державного управління кримінальної поліції.

Мотиви вбивства досі незрозумілі. Державне управління кримінальної поліції Нижньої Австрії розпочало розслідування цього злочину.

Передбачуване вбивство жінки в районі Баден стане 22-м убивством жінки цього року. Лише у вересні у Відні сомалійець убив двох своїх співвітчизниць. Австрія входить до числа європейських лідерів із насильницьких злочинів проти жінок. У 2019 році понад третину жертв убивств у ЄС складали жінки. За даними Євростату, в Австрії ця частка становила понад 50 відсотків. Таким чином, цей показник значно перевищував середній за ЄС. Лише Кіпр (67 відсотків), Латвія (63) та Мальта (60) показали ще більш високе значення, а у Швеції та Естонії – 23 відсотки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України