Авторські статтіНовини з Австрії

Віденська поліція знову влаштувала Twitter-марафон

«Пасажир таксі не хоче платити за поїздку», «Чоловік отримав поранення після укусу собаки» — вісь одні з небагатьох повідомлень у соціальній мережі Twitter, які були випущені поліцейськими у всесвітню мережу в межах 24-годинного Twitter-марафону. Всі вони супроводжувалися з хештегом #24h133.

Рівно о сьомій годині ранку в суботу, 29 вересня, до сьомої ранку неділі, 30 вересня, усі бажаючі могли стежити за роботою поліцейських австрійської столиці майже «в живу». Всього за добу марафону командою з одинадцяти поліцейських, які перебувають у штабі, було випущено 651 повідомлення. Це трохи менше, ніж у минулому році. Минулого року за 24-годинний Twitter-марафон поліція Відня випустила 841 твіт, здебільшого це були повідомлення з гумором.

Метою Twitter-марафону є надання всім можливості ознайомитися з роботою поліції в режимі онлайн, показати якість і різноманітність поліцейських місій.

Зазначимо, віденський поліцейський Twitter-марафон взяв за основу аналогічну акцію берлінських поліцейських, яка пройшла в 2014 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України