Відень – Берлін: скоро все за чотири години на поїзді

Нове залізничне сполучення між Віднем, Прагою і Берліном найближчим часом сполучить три столиці ще тісніше і значно прискорить подорож

Як було оголошено, планується, що час у дорозі з Відня до Берліна складе чотири години. Для порівняння, час у дорозі на поїзді з Відня до Берліна в даний час складає майже дев’ять годин.

Відповідний меморандум підписали представники Німеччини, Чехії та Австрії. Міністр захисту клімату Леонора Гевесслер (Зелені) також залишилася задоволена. Для них проєкт є доказом того, що майбутнє на маршрутах малої і середньої протяжності в Європі належить поїздам.

Завершення будівництва залізничної лінії Відень – Прага – Берлін очікується до середини 2030-х років. Причина в тому, що для цього необхідно побудувати тунель через Рудні гори.

Для реалізації стикування в Австрії необхідно розширення північного залізничної лінії. Весь проект називається «Віа Віндобона», хоча на Австрію доводиться лише невелика частина маршруту.

У майбутньому в Прагу можна буде дістатися з Відня через Брно всього за дві години. Пасажири будуть в Дрездені приблизно через три години. Прибуття в Берлін планується менш ніж за чотири години.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh