Новини з Австрії

Відень – Берлін: скоро все за чотири години на поїзді

Нове залізничне сполучення між Віднем, Прагою і Берліном найближчим часом сполучить три столиці ще тісніше і значно прискорить подорож

Як було оголошено, планується, що час у дорозі з Відня до Берліна складе чотири години. Для порівняння, час у дорозі на поїзді з Відня до Берліна в даний час складає майже дев’ять годин.

Відповідний меморандум підписали представники Німеччини, Чехії та Австрії. Міністр захисту клімату Леонора Гевесслер (Зелені) також залишилася задоволена. Для них проєкт є доказом того, що майбутнє на маршрутах малої і середньої протяжності в Європі належить поїздам.

Завершення будівництва залізничної лінії Відень – Прага – Берлін очікується до середини 2030-х років. Причина в тому, що для цього необхідно побудувати тунель через Рудні гори.

Для реалізації стикування в Австрії необхідно розширення північного залізничної лінії. Весь проект називається «Віа Віндобона», хоча на Австрію доводиться лише невелика частина маршруту.

У майбутньому в Прагу можна буде дістатися з Відня через Брно всього за дві години. Пасажири будуть в Дрездені приблизно через три години. Прибуття в Берлін планується менш ніж за чотири години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України