Авторські статті

Відділ протидії загрозам з боку Росії в МЗС – ліквідований

Відповідну структуру затвердив міністр Вадим Пристайко. Тепер буде існувати звичайний відділ РФ з вивчення територіальних питань. Все.

Загрози РФ немає. Це вписується в загальну нову політику влади Зеленського. РФ друг, партнер, мір, дружба, поступки та «просто перестати стріляти». Про це повідомив у фейсбук Андрій Смолій.

Буквально все що стосуться протидії РФ – масово ліквідовується. Всі структури. Всі люди, що могли б чітко та одностайно сказати своє слово проти Росії усуваються з посад.

Україна впевнено рухається в бік агресора. Розворот на 180 градусів вже настільки очевидний, що не побачити його може лише відверто заангажована людина.

Абсолютно зникли з порядку денного слова про перемогу, про агресора, про війну, про відповідальність за агресію. Вони вітають одне одного з Новим роком, вони «вирішують» долю беркуту та терористів, вони не бачать різниці між назвами вулиць та національною ідеєю.

Далі питання: вони бачать взагалі себе в Україні? Чи існує для них така держава? Чи це лише територію для заробляння грошей на «Папіках» та «кварталах»?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України