Відділ протидії загрозам з боку Росії в МЗС – ліквідований

Відповідну структуру затвердив міністр Вадим Пристайко. Тепер буде існувати звичайний відділ РФ з вивчення територіальних питань. Все.

Загрози РФ немає. Це вписується в загальну нову політику влади Зеленського. РФ друг, партнер, мір, дружба, поступки та «просто перестати стріляти». Про це повідомив у фейсбук Андрій Смолій.

Буквально все що стосуться протидії РФ – масово ліквідовується. Всі структури. Всі люди, що могли б чітко та одностайно сказати своє слово проти Росії усуваються з посад.

Україна впевнено рухається в бік агресора. Розворот на 180 градусів вже настільки очевидний, що не побачити його може лише відверто заангажована людина.

Абсолютно зникли з порядку денного слова про перемогу, про агресора, про війну, про відповідальність за агресію. Вони вітають одне одного з Новим роком, вони «вирішують» долю беркуту та терористів, вони не бачать різниці між назвами вулиць та національною ідеєю.

Далі питання: вони бачать взагалі себе в Україні? Чи існує для них така держава? Чи це лише територію для заробляння грошей на «Папіках» та «кварталах»?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh