Авторські статтіНовини

Відбувся II кубок Мальтійських рятувальників

З 2 по 4 вересня у м. Берегово (Закарпатська обл.) пройшли ІІ Міжнародні маневри медичних рятувальників Мальтійської Служби Допомоги! Участь в змаганнях взяли 16 команд з України (Івано-Франківська, Львова, Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Южноукраїнська, Берегово), Польщі та Угорщини.

У ході змагань команди виконували завдання по наданні першої кваліфікованої домедичної допомоги при різноманітних надзвичайних ситуаціях. Наприклад, одним із таких сценаріїв змагання, який осбливо всім запам’ятався, був вибух у лісі, що стався о 2 годині ночі. Через цю ситуацію по навчальній тривозі серед ночі був піднятий увесь табір. Команди рятувальків повинні були забезпечити розшук потерпілих, надати їм допомогу і транспортувати до табору.

За результатами змагань Івано-Франківські команди вибороли 2 кубки : хлопці зайняли 1 місце серед усіх команд, а дівчат відзначили за найкраще виконання реанімації.

Також зазначимо, що маневри містили не лише рятувально-спортивну, але й духовну складову, а саме: спільна молитва, духовні роздуми, сповідь, Божественна Літургія та ін. Капеланом даного табору був о. Андрій Заліський, працівник Молодіжої комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та сотрудник парафії Вознесіння Господнього м. Івано-Франківська.

Джерело: ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України