Духовне

Відбулася проща Харків – Покотилівка

Уже вшосте відбулася Всеекзархальна проща Харків – Покотилівка. Розпочалася вона в суботу, 16 жовтня, Святою Літургією в катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця міста Харкова.

Опісля чотири групи прочан під проводом духівника прощі о. Андрія Насінника бадьоро вирушили колоною на зустріч із Богородицею до Свято-Покровського монастиря отців василіан, що розташований у смт Покотилівка. Попереду на прочан чекали 25 кілометрів молитовної дороги. Перша зупинка, як звичайно, була у Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер святого Йосифа. Також на території монастиря прочани помолилися до святого Йосифа, аби він допомагав у різних потребах.

Наступна зупинка була поряд з містечком переселенців, де всі, спільно помолившись, мали добру нагоду перепочити й поспілкуватися. Після обіду в жихорському лісі було оголошено мовчанку, під час якої кожен міг роздумувати над своїм наміренням.

У Покотилівському монастирі прочан радо зустрічали протоігумен отців василіан о. Йоан Школик, ігумен обителі о. Йосиф Щур та о. Корнилій Яремак.

Ввечері у храмі було відслужено Святу Літургію, яку прикрасив чудовий спів семінаристів із Київської та Львівської духовних семінарій УГКЦ. Завершилася проща у неділю, 17 жовтня, Святою Літургією та спільним частуванням покровською кашею.

Варто додати, що цьогоріч пішою прощею з Харкова до Покотилівки йшли 75 осіб, віком від 7 до 83 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України