Відбулися наради керівників влади і військових, задля повернення життя у мирне русло на Донбасі

Військові активно співпрацюють з владою міст і селищ на Донбасі задля повернення життя у мирне русло
Офіцери цивільно-військового співробітництва взяли участь у спільних нарадах керівників влади на місцях та представників силових структур. Такі заходи сприяють ефективному вирішенню проблем, що виникли внаслідок бойових дій та агресії бойовиків.


Зокрема у Маріуполі на нараді, присвяченій обороні міста, керівник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Костянтин Міщенко висловив готовність координувати взаємодію аграріїв та піротехнічних груп сектору щодо розмінування сільськогосподарських угідь.
– Внаслідок обстрілів терористів на полях зараз чимало снарядів та мін, – розповідає підполковник Костянтин Міщенко, – але наша родюча земля не має стояти пусткою, тож інженерні підрозділи будуть готові надати допомогу щодо знешкодження боєприпасів. Земля має давати людям роботу та хліб, а не заростати бур’яном.
Також офіцери цивільно-військового співробітництва взяли участь у нараді очільників місцевої влади та силовиків в Слов’янську. Тут керівник групи координації цивільно-військового співробітництва полковник Володимир Лямзін зазначив, що військові і волонтери готові надати гуманітарну допомогу закладам охорони здоров’я міста. Також він підкреслив, що військові безумовно підтримають всі заходи місцевої влади щодо дотримання порядку в місті.
– В умовах, коли ворог хоче розхитати ситуацію в містах Донбасу, ми маємо продемонструвати високий рівень взаєморозуміння між військовими і цивільними мешканцями, – зазначив полковник Володимир Лямзін.

Прес-центр АТО

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh