Життя

На яких пальцях не рекомендується носити кільця

А ви вірите в прикмети?

З незапам’ятних часів люди намагалися давати пояснення різних життєвих подій і предметів. Колі їхніх знань було недостатньо для розуміння тих чи інших явищ, вони пояснювали, що відбувається з точки зору містики.

Так виникли забобони і прикмети. Наприклад, ще в давнину багато хто вірили в різні значення кілець і в прикмети, які мають безпосереднє відношення до них.

Великий палець

Кільце на великому пальці не можна носити товариським людям — оздоба може нашкодити своєму власникові і «закрити» канали, які відповідають за розташування і чарівність.

Вказівний палець

Оздоба на цьому пальці принесе багато бід сміливим і активним людям, адже воно впливає на характер. В результаті люди стають замкнутими, нетовариськими, закомплексованими.

Середній палець

Людям розумової праці краще відмовитися від носіння каблучки на середньому пальці, так як носіння прикраси позначиться на найкращим чином на інтелектуальних здібностях.

Безіменний палець

Ні в якому разі не можна носити вільним молодим людям і дівчатам. В іншому випадку шлюб може виявитися не самим вдалим.

Мізинець

Не можна носити кільце на мізинці бізнесменам, лікарям, дипломатам. Оздоба посилює всі негативні риси характеру і заважає професійній діяльності.

На яких пальцях можна носити каблучки?

Окрема увага завжди приділялася носіння обручок. Зазвичай подружжя надягають їх на один з безіменних пальців. Однак необхідно знаті про деякі прикмети, пов’язаних з обручками. Це допоможе уникнути багатьох проблем.

До весілля неприпустимо носити обручку на безіменному пальці лівої руки. Це накликає біду на майбутню церемонію одруження.

Не можна носити кільце на мізинець і середній палець, так як вони знаходяться біля безіменного — це може стати причиною виникнення проблем зі здоров ям.

Неприпустимо одягати обручку до весілля на безіменний палець правої руки. Проте ця заборона не поширюється на кільце, яке було подаровано на заручини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України