Новини

Від чого залежать результати лікування залежності?

Одужання від наркотичної чи алкогольної залежності досить довге, може потребувати чимало часу. Також воно передбачає психологічну, соціальну реабілітацію. Потрібно чітко визначати причини, що призвели людину до вживання алкоголю або психоактивних речовин, сформувати мотивацію на одужання. Тільки такий підхід дозволить отримати довгострокові результати.

Центр Здорової Молоді у Хмельницькому https://czm-maa.org/ надає всі популярні реабілітаційні послуги. Це кодування, гіпноз, альтернативні методи лікування, зняття ломки чи абстиненції, комплексна терапія. Клієнт або його близькі самостійно визначають перелік послуг. Але радимо дослухатись до порад лікарів та не ігнорувати застереження. Так деякі родичі залежних та самі хворі можуть вважати, що зняти ломку, покращити самопочуття – це достатньо. На практиці потрібен більш комплексний підхід. Це дозволить сформувати мотивацію на новий спосіб життя, покращити здоров’я та самопочуття, позбавитись від психологічних проблем, на тлі яких почалось споживання алкоголю або наркотиків. Повністю відновитись, знайти роботу, нових друзів та цілі в житті можна за рок-два. А звернення до клініки стане першим важливим кроком у цьому.

Проблема 21 сторіччя

Здавалось би – людство так багато вміє, знає, розуміє, має все необхідне для постійного розвитку. Але проблем за залежностями не поменшало. Що робити? Звертатись до професіоналів, які допоможуть людині повернутись до нормального життя та дозволити близьким, рідним жити спокійно. Адже наркоманія, алкоголізм – це біда не тільки самого хворого, але й його сім’ї.

З точки зору медиків наркоманія – то хвороба, причому прогресуюча, хронічна. Є ризики рецидивів протягом всього життя. Але грамотна, комплексна терапія дозволяє почати нове життя та спокійно жити багато років. Надалі все залежатиме від самої людини.

Способи терапії

Для успішного одужання програма лікування наркозалежності чи алкоголізму має включати:

  • Медичну допомогу.
  • Психологічну роботу (бажано індивідуально та в групах підтримки).
  • Соціальну реабілітацію.

Виведення із запою чи зняття ломки – це тільки перший крок. Аби лікування від алкоголізму https://czm-maa.org/likuvannia-alkoholizmu.html, наркоманії принесло стійкі результати у довгостроковій перспективі, треба вжити багато заходів. На початок нового життя потрібно близько 1-2 років. Перший місяць, за можливістю більше краще буде провести у клініці.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому пропонує короткострокові та комплексні програми для залежних, їх родичів. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану підтримку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України