Новини з Австрії

Віце-бургомістр Відня: Сирійці, афганці та араби захопили владу над одним з ринків Відня

Місто та управління ринку винні у тому, що цей район став «небезпечним місцем», продовжив Марер.

Віце-бургомістр Відня Карл Марер назвав мультикультурний Бруннемаркт у віденському районі Оттакрінг «небезпечним місцем» та «символом невдалої інтеграції». SPÖ і NEOS виявляють у цьому «расизм». Але є й прихильники його відео.

“Сирійці, афганці та араби захопили владу над Брунненмарктом”, – заявив віце-бургомістр Відня Карл Марер після інспекції популярного ринку у віденському районі Оттакрінг. Місто та управління ринку винні у тому, що цей район став «небезпечним місцем», продовжив Марер.

«Расизм – це не думка. Расистські словесні нападки – це пряма атака на працюючих Відня. Це ганебно та негідно політика», — заявив голова Віденського відділення SPÖ Йозеф Таухер, закликавши Марера «негайно» вибачитися. «Наші віденські ринки – серце цього міста. Вони є важливими місцевими постачальниками та забезпечують людей свіжою, регіональною та здоровою їжею. Ринки Відня – це місце зустрічей, різноманітності та обміну. Це наш Відень — різноманітний Відень, у якому згуртованість є головним пріоритетом», — наголошує Таухер.

«Це жалюгідний політичний маневр, спрямований на те, щоб очорнити людей, які щось побудували разом з нами і зробили свій внесок у спільноту», — написав у Твіттері заступник бургомістра від NEOS Крістоф Відеркер, який сам мешкає по сусідству з Брунненмарктом.

«Відсутність інтеграції в деяких частинах Відня можна критикувати. Це результат того, що політики червоного міста десятиліттями дивилися в інший бік, і в різних віденських кварталах змогла розвинутись проблемна субкультура, яку сьогодні важко взяти під контроль. Для лівого міського уряду Відня характерно звинувачувати Карла Марера в ксенофобії, ігноруючи та заперечуючи проблеми, за які вони самі відповідають», — підтримав Марера представник Народної партії Ернст Гедль.

Сабіна Кері, голова віденських жінок, також підтримала Марера: «На жаль, проблемні події на Брунненмаркт у Оттакрінгу – це реальність, і нам вони не подобаються. Через ізоляцію етнічних спільнот жінки також почуваються тут невпевнено — політика несе відповідальність за серйозне ставлення до цих проблем». У ході опитування віденських жінок «Брунненмаркт також був названий зоною, в якій жінки більше не відчували себе у безпеці».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України