Авторські статтіДіаспора

Віце-прем’єр України говорив у Чехії про візи і «Північному потоці-2»

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш зустрівся в Празі з віце-прем’єром України Володимиром Кистионом.

Насамперед слід зазначити, що в 2017 р. обсяг взаємної торгівлі між двома країнами збільшився на 27,6 %. Експорт з Чехії на Україну виріс на третину.

Український віце-прем’єр висловив сподівання на підтримку Чехії в протидії будівництва «Північного потоку-2». «На наше переконання, цей проект не має нічого спільного з економікою. Він є політично вмотивованим, підриває європейську енергетичну безпеку і є елементом шантажу Росією країн Східної Європи», — цитує Володимира Кістона сайт українського Кабміну.

Андрій Бабиш заявив про підтримку України напередодні саміту ЄС-Україна. Він і Володимир Кістіон обговорили збільшення штату чеського консульства на Україні, проблеми, пов’язані з видачею чеських віз, конфлікт на Сході України, ситуацію в Криму.

Також Володимир Кістіон зустрівся з міністром промисловості і торгівлі Чехії Томаша Гінером. Сторони обговорили ключові напрямки — торгівлю, промисловість, енергетику. Домовилися сприяти організації на території України з виробництва сільськогосподарської техніки і розширенню взаємних поставок сільськогосподарської продукції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.