Віце-прем’єр України говорив у Чехії про візи і «Північному потоці-2»

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш зустрівся в Празі з віце-прем’єром України Володимиром Кистионом.

Насамперед слід зазначити, що в 2017 р. обсяг взаємної торгівлі між двома країнами збільшився на 27,6 %. Експорт з Чехії на Україну виріс на третину.

Український віце-прем’єр висловив сподівання на підтримку Чехії в протидії будівництва «Північного потоку-2». «На наше переконання, цей проект не має нічого спільного з економікою. Він є політично вмотивованим, підриває європейську енергетичну безпеку і є елементом шантажу Росією країн Східної Європи», — цитує Володимира Кістона сайт українського Кабміну.

Андрій Бабиш заявив про підтримку України напередодні саміту ЄС-Україна. Він і Володимир Кістіон обговорили збільшення штату чеського консульства на Україні, проблеми, пов’язані з видачею чеських віз, конфлікт на Сході України, ситуацію в Криму.

Також Володимир Кістіон зустрівся з міністром промисловості і торгівлі Чехії Томаша Гінером. Сторони обговорили ключові напрямки — торгівлю, промисловість, енергетику. Домовилися сприяти організації на території України з виробництва сільськогосподарської техніки і розширенню взаємних поставок сільськогосподарської продукції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh