Новини з Австрії

Вибух газу з двома загиблими у Відні був самогубством

Вибух газу у Відні в червні в районі Видно, в результаті якого загинули дві людини, а ще 15 людей отримали поранення, був навмисним. За даними поліції, «маніпуляції» були зроблені на трубі в квартирі 22-річного Даніеля Ш. Його тіло було витягнуто з-під уламків тільки через багато годин.

Два тіла виявлені в руїнах після вибуху газу в житловому будинку у Відні

Руйнівний вибух стався в кінці червня. П’ятиповерховий будинок на Пресгассе звалився під час вибуху газу. Першою загиблою є жінка-мати у віці 29 років. В цей час ще один житель все ще значився зниклим без вести. Молодий шеф-кухар Даніель Ш. не був знайдений відразу після вибуху. Тільки ввечері тіло молодого чоловіка було виявлено та вилучено з-під уламків будівлі. Ще 15 отримали поранення в результаті вибуху, двоє з них отримали серйозні поранення.

Незабаром після вибуху виникла підозра, що вибух міг бути навмисним. Результати розслідування тепер підтверджують це, про що оголосила віденська поліція сьогодні. Молодий кухар, очевидно, розрізав трубу газової труби за допомогою ножівки і навмисне викликав вибух. Кажуть, що приводом для вчинку були відсутність життєвого успіху та проблеми з грошима.

Цей випадок дуже схожий на інцидент в 2014 році на віденській Маріяхільферштрассе. Тоді 19-річний хлопець теж маніпулював газову плитою і також з суїцидальними намірами. Молодий чоловік загинув, а інші мешканці будинку ледь вижили.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото:https://www.krone.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України