Вібрації, які нібито руйнують коронавірус. Насправді це навіть брехнею назвати складно

Сотні поширень і лайків, безліч вдячних коментарів. І все це під фейковим дописом про вібрації, які нібито руйнують коронавірус. Насправді це навіть брехнею назвати складно.

Про це повідомили у групі Фейсбук По той бік новин

Адже ці люди щиро вірять у всю цю антинаукову ахінею. Тому таке твердження краще назвати невіглаством. Навіть дорікати особливого сенсу немає. Лишається тільки роз’яснювати простими словами — буквально на пальцях.

Про що мова

Віктор Бабій, дописувач спільноти цілителів, поширив інформацію про те, що як і будь-який інший вірус, covid-19 є «низьковібраційною сутністю із замкненою структурою електромагнітного контуру, з частотою резонансу умовно приблизно 5.5 Гц — 14,5 Гц. У більш високих діапазонах він не активний, а починаючи з діапазонів 25,5 Гц і вище вірус гине».

На цьому можна було б поставити крапку. І так зрозуміло, що це маячня. Особливо якщо прочитати пост повністю, де йдеться про таємничі «вібрації емоцій». Звісно, всього знати не можна, але часом і без знань про електромагнітні контури та резонанси можна зрозуміти де правда, а де брехня. Достатньо вмикнути логіку. Спробуйте кожне твердження поставити під сумнів, запитайте себе — звідки автор взяв цю інформацію, цифри, висновки.

Бабій пише, що великодушність вібрує на частоті 95 Гц, подяка — 45 Гц і так далі. Яким таким приладом він ці вібрації виміряв? Далі він стверджує, що «починаючи з діапазонів 25,5 Гц і вище вірус гине». Частота електромережі 50 Гц. Виходить, якщо стояти під лінією електропередач, то ніякий вірус не страшний? А ще у багатьох удома є вайфай — 2.4 Ггц! Це ж що виходить? Вся квартира продезинфікована випромінюванням?))

Ну і мобільник! Куди ж без нього. 0.9-5 Ггц! Персональна санітарна станція!! От тільки чомусь мікробів на ньому більше ніж під обідком унітазу https://bit.ly/2yrvf1V

Ніби цього мало, в дописі радять слухати дзвін, адже він нібито лунає саме на тій частоті, яка руйнує стінки віруса. «Ми живемо в епоху нанотехнологій. Немає доступу до живого джерела? Є доступ до запису! Забиваємо в пошуковик і …. слухати!» — пишуть горе-порадники.

У математичній фізиці є задача на власні значення, з якої можна дізнатися так звані власні частоти будь-якого твердого тіла. Якщо на цій частоті випромінювати хвилі на тіло, воно буде коливатися. Енергія від таких коливань не втрачатиметься. А тому тіло дійсно може зруйнуватися.

То чому ж коливання церковного дзвону не зруйнують вірус?

Науковий блогер Андрій Горбунов спробував вирахувати власну частоту коливання у віруса. У нього вийшло приблизно 100 ГГц https://bit.ly/2xILabW Щоб ви розуміли — розрахована частота ближче до світла, ніж до звуку. Потенційно її може видати лазер. Частоти, які ми чуємо, перебувають у діапазоні від 20 до 20 тисяч герц. Ніякий дзвін на світі не може видати гігагерци. А ще врахуйте, що для того, щоб щось знищило вірус, воно не має знищити вас.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh