Новини з Австрії

Вібратороми та канабісом заманювали до голосування студенти в одному з університетів Відня

Представники GRAS (скорочення від «Зелені та альтернативні студенти») під час передвиборчої кампанії ÖH (Австрійська студентська спілка) заманювали людей у кабіну для голосування вібраторами та квітами каннабісу. Тепер 62-річний постійний студент із Граца навіть подав позов!

Справжній момент кульмінації відбувся в останній день голосування. Перед головним університетом Відня студенти отримували на вході всілякі заохочення. Зокрема, безкоштовні вібратори. Нова модель Satisfyer коштує 34,99 євро.

«Ми роздаємо вібратори, щоб привернути увагу до так званого розриву оргазмів між статями та дати ясний сигнал просвітництва та зняття табу на сексуальність жінок. Мастурбація все ще сильна у нашому суспільстві, особливо коли йдеться про жінок. Ми хотіли зламати це табу за допомогою нашої кампанії та допомогти учням відкрито обговорювати тему сексуальності та мастурбації», — пояснює головний кандидат від GRAS.

Але це було ще не все: для спраглих було пиво від феміністичного бренду Muschicraft. Непитущі також могли отримати пакетик, повний марихуани CBD.

Декілька разів GRAS також отримував підтримку з боку провідних політиків: міністр захисту клімату Леоноре Гевесслер, міністр юстиції Алма Цадіч і навіть віце-канцлер Вернер Коглер відвідували інформаційні стенди перед університетами.

Співчутливий FPÖ, самопроголошений експерт з каннабісу та колишній оператор гарячої лінії сексу Вольфганг Пельтль (62) з Граца подав адміністративний позов проти GRAS.

За словами Пелтля, квіти CBD, що розповсюджуються, підпадають під суворі правові норми і тому взагалі не повинні були поширюватися. Він навчається на юридичному факультеті Університету Карла Франценса у Граці та розпочав навчання лише у віці 50 років. В даний час він пише дипломну роботу на тему “Гіпноз в австрійському кримінальному праві”.

Представники GRAS відповіли на запит, що «наші подарунки є законними, і ми також вважаємо за важливе відкрито обговорити декриміналізацію каннабісу».

Як і чи вплинули загалом спецпередвиборні подарунки на результат фракції Зелених, залишається невідомим. Під час виборів виникли технічні проблеми. Згідно з ÖH, результати, будуть отримані до понеділка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України