Ветеран АТО: при бажанні Порошенко домовився б з усіма олігархами, але він вибрав інший шлях

Популярний український блогер Юрій Богданов у своєму блозі пише про те, що він вже не раз казав про це і готовий повторити, що в першому турі він буде голосувати за Петра Порошенка, як і в іншому. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Якби Порошенко хотів просто влади – він би легко знайшов компроміси і з Коломойським, і з Оніщєнко-Кадировим, і з Фірташем, і ми б мали на їхніх каналах консенсунс і одобрямс, а за посаду прем’єра – Тимошенко би зараз через свою сітку топила за нього як колись за Януковича.

І ніхто б не рипався в телевізорах, не волав би про мародьоров і зраду, не проводив “расслєдованій вєка”, не творив козні через вуличних відморозків, і ніхто б не розжовував людям свою позицію на сотнях зустрічей – а всі сиділи б на дупі рівно, як всі ми в часи “проффєсора”.

Але Петро Порошенко обрав складний шлях отримання максимальної легітимності від народу – бо мета не влада, а продовження творення держави.

Це тільки щоб в “тайожний союз” вступити, або “нєйтралітет” берегти заодно з золотим унітазом, не треба підтримки людей добиватися. Злітав в Сочі разок, похіхікав з Путіним, домовився про ширку з ким треба – і дєло в шляпє.

А от щоби реалізувати незворотні зміни в системі функціонування держави, змінити принципи управління, прибрати російський вплив та справжніх паразитів і мародерів, відновити армію та переорієнтувати силові структури на захист національного інтересу, нарешті привести країну до рівня готовності подавати заявки до ЄС та ПДЧ – треба свідоме згуртування нації, про це більше немає з ким домовлятися.

Це його справжня амбіція, він довів, що до неї готовий.
Скоро дізнаємось наскільки готові ми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh