Новини

“Ви знаєте, де ця дівчина зараз?”: шокуюча заява експерта про підозрювану у смертельному ДТП у Харкові

У ситуації зі смертельним ДТП у Харкові головну відповідальність несуть батьки 20-річної винуватиці аварії Олені Зайцевої.

Про це в ефірі ObozTV заявила тренер в області сімейної психотерапії, психотерапевт Олена Рихальська.

“Якщо ми даємо дітям більше, ніж вони заслуговують на рівні того, щоб розвиватися, вони стануть тими, хто починає руйнувати не тільки соціальну дійсність, але й нівелювати соціальні процеси. Скільки вбито, скільки поранено? Ви знаєте, де ця дівчина зараз? Вона не у в язниці”, – вважає психотерапевт.

За її словами, дитина повинна розуміти цінність зароблених батьками грошей, які отримує від них.

“З точки зору вікової психології, дитина формується для досягнення мети, певним чином. Йому необхідно розуміти, що якщо тобі дають, то ти розумієш, як їх заробляють батьки. Ми стикаємося з тим, що дають і раніше більше, ніж необхідно”, – додала Рихальська.

Також вона зазначила, що батьки таким чином руйнують майбутнє своїх дітей.

“Коли дитину в 20 років посадили на “Лексус”. Якісь подружки, там десь прикидаються, ніби поважають, купили диплом. І що роблять батьки? Вони нівелюють своїх дітей на рівні розвитку, роблять просто дебілами. За цим йде саморуйнування. Немає мети в житті, не читають, не дивляться розвиваючих програм, не йдуть на моменти розвитку. Виходять такі моральні виродки, які не бачать, що далі. Згадайте розвиток, коли нам потрібно було в першому класі здати іспити. Тут просто на “блюдечку з блакитною облямівкою”, що призводить до того, що ми руйнуємо не тільки життя своїх дітей, але й інших людей”, – сказала психотерапевт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України