Ветеран АТО: обрання президента Порошенко на другий термін стане поразкою Путіна

Історія зовсім не звичайна. Її уособлюють фігури, чиї перемоги і поразки потім приміряють на себе цілі народи. На самому початку становлення української нації князь Великого князівства Литовського Ян Казимир дотиснув Богдана Хмельницького, а Визвольна війна скотилася в руїни. Трохи пізніше московський цар Петро Романів розбив надії гетьмана Івана Мазепи на державність і звільнення від імперії, і Україна стала на шлях Малоросії. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він розповідає, що згодом більшовик Ульянов-Ленін своїми грамотними діями з УНР по черзі прибравши від влади Михайла Грушевського, Павла Скоропадського і Симона Петлюру, і Україна потрапила в тоталітарну «м ясорубку», наслідки чого ми розгрібаємо досі.

Чим вас можуть здивувати азорські острови – прочитайте.

Блогер зазначає, мабуть, наші лідери дійсно не були ідеальними, тому що не змогли добитися прихильності і стійкості українського народу, але історії це байдуже, вона просто надає кожному за його вибором. І в наші дні треба розуміти, що немає більш масштабної фігури, ніж президент Порошенко, чий прихід до влади був б поразкою кремлівського чекіста Путіна. Москва знає нашу історію краще за нас знає, що треба зламати або прибрати головну постать українського опору, щоб нав’язати свою імперську волю, а партизанщини, анархії і отаманщини вона не боїться, топити в крові. Якщо ми їй знову дамо цей шанс своїми руками – розплата не забариться.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh