Авторські статті

Ветеран АТО: обрання президента Порошенко на другий термін стане поразкою Путіна

Історія зовсім не звичайна. Її уособлюють фігури, чиї перемоги і поразки потім приміряють на себе цілі народи. На самому початку становлення української нації князь Великого князівства Литовського Ян Казимир дотиснув Богдана Хмельницького, а Визвольна війна скотилася в руїни. Трохи пізніше московський цар Петро Романів розбив надії гетьмана Івана Мазепи на державність і звільнення від імперії, і Україна стала на шлях Малоросії. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він розповідає, що згодом більшовик Ульянов-Ленін своїми грамотними діями з УНР по черзі прибравши від влади Михайла Грушевського, Павла Скоропадського і Симона Петлюру, і Україна потрапила в тоталітарну «м ясорубку», наслідки чого ми розгрібаємо досі.

Чим вас можуть здивувати азорські острови – прочитайте.

Блогер зазначає, мабуть, наші лідери дійсно не були ідеальними, тому що не змогли добитися прихильності і стійкості українського народу, але історії це байдуже, вона просто надає кожному за його вибором. І в наші дні треба розуміти, що немає більш масштабної фігури, ніж президент Порошенко, чий прихід до влади був б поразкою кремлівського чекіста Путіна. Москва знає нашу історію краще за нас знає, що треба зламати або прибрати головну постать українського опору, щоб нав’язати свою імперську волю, а партизанщини, анархії і отаманщини вона не боїться, топити в крові. Якщо ми їй знову дамо цей шанс своїми руками – розплата не забариться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України