Ветеран АТО: ніякого особливого статусу російській мові в Україні не потрібноє

Спікер МЗС РФ Марія Захарова вже традиційно обурилася тим, що в Україні «утискаються права російськомовних» і при цьому самі російськомовні спускають все на гальмах ніяк не реагують на таке свавілля, що Москві незрозуміло. Адже влада в Києві та регіонах, журналісти, зірки української естради та шоу-бізнесу – говорять російською. Але досі на законодавчому рівні російській мові не надано ніякої статус.

Коментуючи інформацію, український блогер, ветеран АТО Олексій Петров зазначив, що росіяни не знають, а може просто не хочуть знати, що російська мова в Україні має статус регіональної. На ньому, так само, як і татарською, болгарською, польською, чеською, вірменською і так далі, у побуті розмовляють громадяни України. І ніхто їм абсолютно не забороняє цього робити. Абсолютно вільно російською мовою можна користуватися в побуті і не тільки росіянам. Наприклад, у деяких школах Івано-Франківська діти вивчають польську мову.

Олексій Петров вважає, що цього цілком достатнйо, щоб були дотримані права так званих нацменшин. Іншого, якогось особливого статусу саме російській мові не потрібно.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh