Авторські статті

Ветеран АТО: ніякого особливого статусу російській мові в Україні не потрібноє

Спікер МЗС РФ Марія Захарова вже традиційно обурилася тим, що в Україні «утискаються права російськомовних» і при цьому самі російськомовні спускають все на гальмах ніяк не реагують на таке свавілля, що Москві незрозуміло. Адже влада в Києві та регіонах, журналісти, зірки української естради та шоу-бізнесу – говорять російською. Але досі на законодавчому рівні російській мові не надано ніякої статус.

Коментуючи інформацію, український блогер, ветеран АТО Олексій Петров зазначив, що росіяни не знають, а може просто не хочуть знати, що російська мова в Україні має статус регіональної. На ньому, так само, як і татарською, болгарською, польською, чеською, вірменською і так далі, у побуті розмовляють громадяни України. І ніхто їм абсолютно не забороняє цього робити. Абсолютно вільно російською мовою можна користуватися в побуті і не тільки росіянам. Наприклад, у деяких школах Івано-Франківська діти вивчають польську мову.

Олексій Петров вважає, що цього цілком достатнйо, щоб були дотримані права так званих нацменшин. Іншого, якогось особливого статусу саме російській мові не потрібно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.