Авторські статті

Ветеран АТО: небезпека в тому, що Яременко не вміє стримуватися і має доступ до держтаємниці, а це знахідка для розвідки

Другий день поспіль фейсбук-спільнота активно обговорює хтиву листування нардепа від «Слуги народу» Богдана Яременка в сесійній залі. Але люди чомусь опускаються до буденного, що, мовляв Яременко поганий сім’янін, вів себе аморально, та ще й на робочому місці, хтось навіть намагається причепитися до його зовнішності. Насправді все це другорядне. Навіть не суть важливо те, що «слуга» Яременко, сидячи у сесійній залі, вивчав доступний ринок сексуальних послуг. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише блогер, ветеран АТО Олексій Петров.

Він зазначає, також не дуже важливо, що цей народний обранець творив непотрібне в робочий час, а також за бюджетні гроші, тобто гроші платників податків. Навіть не зовсім важливо те, що він пізніше вляпався у різноманітні інформаційні какашки. Тим більше, як відомо, будь-яка новина, навіть така смердюча, живе три дні. Нардеп «Опозиційної платформи – За життя!» Ківа знає точно.

Петров зазначає, справа в іншому, верніше головна проблема полягає в іншому. Судячи з усього,  «слуга» представляє країну на міжнародній арені, адже є дипломатом і очолює профільний комітет і, звичайно ж, має доступ до державної таємниці. Звідси виникає лише одне запитання: скільки ж буде коштувати для розвідки будь-якої країни спіймати цього «слугу» в «медову пастку»? Відповідь на це питання кожен для себе сам дасть.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України