Авторські статті

Ветеран АТО закликає українців не соромитися свого минулого

Ми не перебуваємо в якійсь унікальній ситуації, тому що вся історія людства в політичному сенсі – це боротьба національної автентичності з імперіями. Хто програє цю боротьбу, тієї тихо зникає або розчиняється в «братні» народи, а у кого вистачає волі до перемоги – тій створює свої держави.Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

За його словами, таких прикладів на цілу бібліотеку, тому разом з захопленням від успіхів швейцарців або голландців треба пам ” ятати про їх непохитний опір німецьким і іспанським Габсбургам. Якщо хто не знав – місто Вашингтон воїни Британської імперії спалювали ще й на початку XIX століття.

Валерій Прозапас зазначає, що українцям теж не повинно бути соромно за своє минуле, тому що ми пронесли ідею державності через гніт кількох імперій, у тому числі через потужний російський абсолютизм з більшовизмом. І зараз знаходимося в кращих умовах за всю історію – і того тим сильніше нам намагаються прищепити менталітет ні на що не здатних невдах. «Я точно не знаю, як протистояти тим «своїм», які кричать «все пропало», але не може за чотири роки перебороти те, що вистояло триста», – резюмував боєць АТО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.