Авторські статтіВійна РФ проти України

Порошенко під час відвідин Широкино могли “дістати” загарбники в будь-який момент, – ветеран АТО

Сьогодні було обстріляно Широкіно, а позавчора там був президент Петро Порошенко, але ця новина пройшла якось буденно, хоча купа людей отримували статус УБМ, не виїжджаючи далі Маріуполя, тому що навіть на Сартану і «Східний» «прилітало» регулярно і прилетіти може в будь-який час. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він зазначає, що для повноти картини можна нагадати, що в 25 кілометрах від Широкіно в Новоазовську знаходяться російські підрозділи, а там РСЗВ, для яких 25 км – це не відстань, подолати 25 км можна без нічого, діставши будь-який мирний населений пункт.

Валерій Прозапас зазначає, що, на жаль, не так багато людей це розуміє, тому небагато наших співвітчизників справедливо оцінить цей ризик і прояв справжнього поваги Головнокомандувача до свого війська. Адже 100% гарантувати безпеку президента, хай навіть з щільною охороною неможливо. Армія зараз об єднує тих, хто не тільки на словах здатна на свідомий ризик заради захисту України. Вона об єднує справжніх патріотів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.