Ветеран АТО: для проросійських сил основне завдання – відправити Порошенко у відставку

На полігоні Збройних Сил України відбулися випробування американських протитанкових керованих ракетних комплексів «Javelin». За словами ветерана АТО, блогера Олексія Петрова, вже найближчим часом можна дивитися на проросійських телеканалах в Україні, як будуть розповідати різні «експерти» про те, що Порошенко зливає Україну, тому що Америка дала не мільйон комплексів «Javelin», а всього трохи більше сотні.

Блогер зазначає, що «експерти» будуть запевняти, що та американська ракета летить незрозуміло за якою траєкторією, криво летить, а повинна прямо. Плюс до того ж, незрозуміло, що за назва така «Javelin» та ще й не державною мовою. Ракета занадто світла. Вночі її буде видно з російських супутників-шпигунів. Терміново потрібно перефарбувати і додатково обмотати гілками, як наприклад ті ж «експерти» робили в сімдесятих роках. Міністра оборони і НГШ у відставку. Альтернативних призначити.

Ветеран АТО зазначає, що ті ж «експерти» запропонують терміново зібрати підписи двохсот депутатів, доки ті «Javelin» до фронту не доїхали і відправити Порошенко у відставку.

Comments

0 comments

One comment

  1. сама толерантність

    мабудь то такий і вИтеран! головнокомандуючий країни яка у стані війни “оттопЫривается” на Мальдивах, коли справжніх ветеранів бьють мусора з того самого “Беркуту” (тепер лише інакше називаються), коли кожного дня гинуть діючі захисники України, коли простонароддя жебракує а пороСенко з кумами-баригами вже не знають куди накрадені міліарди витрачати! свиня то а не ветеран АТО!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В австрійському місті жінці завдано смертельного удару ножем на паркінгу

У Тульніе 32-летннй жінці завдано смертельного удару в понеділок вдень. 36-річний чоловік потерпілої заарештований за ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh