Ветеран АТО: для проросійських сил основне завдання – відправити Порошенко у відставку

На полігоні Збройних Сил України відбулися випробування американських протитанкових керованих ракетних комплексів «Javelin». За словами ветерана АТО, блогера Олексія Петрова, вже найближчим часом можна дивитися на проросійських телеканалах в Україні, як будуть розповідати різні «експерти» про те, що Порошенко зливає Україну, тому що Америка дала не мільйон комплексів «Javelin», а всього трохи більше сотні.

Блогер зазначає, що «експерти» будуть запевняти, що та американська ракета летить незрозуміло за якою траєкторією, криво летить, а повинна прямо. Плюс до того ж, незрозуміло, що за назва така «Javelin» та ще й не державною мовою. Ракета занадто світла. Вночі її буде видно з російських супутників-шпигунів. Терміново потрібно перефарбувати і додатково обмотати гілками, як наприклад ті ж «експерти» робили в сімдесятих роках. Міністра оборони і НГШ у відставку. Альтернативних призначити.

Ветеран АТО зазначає, що ті ж «експерти» запропонують терміново зібрати підписи двохсот депутатів, доки ті «Javelin» до фронту не доїхали і відправити Порошенко у відставку.

Comments

0 comments

One comment

  1. сама толерантність

    мабудь то такий і вИтеран! головнокомандуючий країни яка у стані війни “оттопЫривается” на Мальдивах, коли справжніх ветеранів бьють мусора з того самого “Беркуту” (тепер лише інакше називаються), коли кожного дня гинуть діючі захисники України, коли простонароддя жебракує а пороСенко з кумами-баригами вже не знають куди накрадені міліарди витрачати! свиня то а не ветеран АТО!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh