Авторські статті

Ветеран АТО підтримав відкриття KFC у будівлі Будинку профспілок

У Києві біля Будинку профспілок обурені громадяни і члени С14 влаштували акцію проти відкриття KFC в Будинку профспілок, після чого в соцмережах активно почалося обговорення. Думка користувачів розділилися. Одні вважають , що немає нічого поганого в тому, що будівля нарешті «оживе», а не буде темною примарою в центрі столиці, інші ж користувачі висловили думку, що в будівлі повинен був розмістити Музей, але ніяк не кафешка.

Свою думку на цей рахунок також висловив ветеран АТО, блогер Макс Колесніков. Він розповів, що так вийшло, що він був у Будинку профспілок, коли його підпалили. Шукав сестру, щоб відвести в безпечне місце, і ходів по поверхах, і вибігав з будинку, коли вже всередині був дім. На думку блогера, відкриття KFC або будь-якого іншого фастфуда або кафе в цій будівлі – це не осквернення пам’яті загиблих.

За словами Колеснікова, будівля не стала меморіальною, вона повинно жити і функціонувати. Там будуть працювати люди. Їм треба їсти в кінці кінців. Річниця пожежі і загибелі людей – 21 листопаду. Зрештою, в лютому 2014 року люди гинули на всьому Майдані. При цьому проведення концертів в Жовтневому палаці або наявність Макдональдса або інших кафе там, де гинули люди, нікого не змушує протестувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України