Ветеран АТО підтримав відкриття KFC у будівлі Будинку профспілок

У Києві біля Будинку профспілок обурені громадяни і члени С14 влаштували акцію проти відкриття KFC в Будинку профспілок, після чого в соцмережах активно почалося обговорення. Думка користувачів розділилися. Одні вважають , що немає нічого поганого в тому, що будівля нарешті «оживе», а не буде темною примарою в центрі столиці, інші ж користувачі висловили думку, що в будівлі повинен був розмістити Музей, але ніяк не кафешка.

Свою думку на цей рахунок також висловив ветеран АТО, блогер Макс Колесніков. Він розповів, що так вийшло, що він був у Будинку профспілок, коли його підпалили. Шукав сестру, щоб відвести в безпечне місце, і ходів по поверхах, і вибігав з будинку, коли вже всередині був дім. На думку блогера, відкриття KFC або будь-якого іншого фастфуда або кафе в цій будівлі – це не осквернення пам’яті загиблих.

За словами Колеснікова, будівля не стала меморіальною, вона повинно жити і функціонувати. Там будуть працювати люди. Їм треба їсти в кінці кінців. Річниця пожежі і загибелі людей – 21 листопаду. Зрештою, в лютому 2014 року люди гинули на всьому Майдані. При цьому проведення концертів в Жовтневому палаці або наявність Макдональдса або інших кафе там, де гинули люди, нікого не змушує протестувати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh