Новини

Весільний звичай запалювання свічки

30332001Є гарний весільний звичай – запалювати молодими свою свічку, символ домашнього вогнища, від свічок, які тримають у своїх руках мами нареченого і нареченої. Це символізує створення нової сім’ї, осередок якої розгорається полум’я від жаринок з двох батьківських осель. Так, у давнину, коли люди ще не користувалися сірниками та запальничками, а таємниця добування вогню була відома лише шаманів і жерців, молода дружина розводила багаття у своїй печері з вогню, принесеного з батьківського будинку і будинку батьків чоловіка. Чим швидше і дужче розпалювався вогонь, тим вправніший і спритнішими вважалася молода господиня.

Електрифікація та газифікація сучасного світу звичай розпалювання вогнища перетворили в звичай запалювання свічки на весіллі. Від цього він став більш романтичним і дуже красивим.

Під завісу банкету в залі вимикають світло і запалюють батьківські свічки. Придбати весільні свічки для молодят ви маєте можливість на сайті інтернте-магаину http://santay.com.ua. Працівники магаизну допоможуть вам у виборі. Доставка товару відбувається по всій території України. Якщо на столах гостей стоять свічки, запалюють їх. Молоді, стоячи між мамами, разом тримають свічку — свій домашній вогнище. Батьківські свічки змикаються і разом запалюють свічку молодих. Молоді, прикриваючи руками своє «вогнище», щоб не погас, ставлять свічку на весільний стіл. Свічка не повинна згаснути до кінця святкування, стоячи перед молодими.

Для більшого ефекту свічки батьків повинні бути однаковими і, бажано, довгими (наприклад такими, які ставлять на стіл під час романтичної вечері). Свічка молодих може бути такою ж, як у батьків, може бути короткою, тонкої або товстої, у формі серця і так далі. Звичайно, не варто брати для молодих фігурні свічки у вигляді качечок, зайчиків, дідів морозів та іншого, якщо тільки весілля не в лісовому стилі або стилі «плейбой». Важливо, щоб вона була зручною (треба буде її нести), стійким (повинна стояти на столі самостійно або для неї повинен бути передбачений підсвічник). Необхідно подбати про пожежобезпеку і прибрати зі столу або трохи відсунути від свічки серветки, букет нареченої та інші легкозаймисті предмети.

Як відомо, свічки розрізняються за своїм складом. Свічки з парафіну мають властивість «плакати». Воском від таких свічок молодята ризикують закапати костюм і плаття, що, погодьтеся, негарно і неприємно. Свічки з стеарину в цьому випадку більш практичні.

У продажу є свічки різні, будь-який смак і запах. Краще всього, якщо свічки на весіллі будуть без аромату. В іншому випадку, потрібно пам’ятати, що кожен аромат по-своєму діють на людей.

Розслаблюючим і заспокійливим ефектом володіють лаванда, меліса, герань, мандарин, базилік, ромашка, пачулі, іланг-іланг, бергамот, квітка апельсинового дерева, майоран.

Освіжають запахи евкаліпта, сосни, лимона і м’яти.

Стимулюють, тонізують і мають властивості антидепресанту аромати базиліка, вербени, розмарину, грейпфрута і апельсина, неролі, турецької троянди, шавлії мускатного.

Знімають втому аромати сандалу, кокоса, кориці, коріандру.

В якості висновку звертаємо вашу увагу на те, що існує безліч обрядів. Включати чи ні який-небудь з них у весільну церемонію, залежить від молодих. А ми зі свого боку бажаємо вам цікавою або незабутньою весілля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України