Війна РФ проти України

Ймовірність повторного наступу РФ на Харків: у ЗСУ прояснили ситуацію

В окупантів немає шансів організувати повторний наступ на Харків. До того ж Росія не формує тут потужного наступального угруповання. Сили оборони України зміцнюють оборонні рубежі на цьому напрямку та встановлюють фортифікаційні споруди.

Про це розповів начальник прес-служби оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.

Він відповів на запитання про ймовірність наступу Росії в цьому напрямку.

За словами спікера, наразі не зареєстровано достатньо потужних формувань або наступальних угруповань російських окупантів з метою повторного наступу на Харків.

“У противника на цьому напрямку не буде жодних шансів. Наші Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій, постійно відстежується будь-яке переміщення окупантів навіть уздовж лінії фронту”, – повідомив Ілля Євлаш.

Також військовий додав, що від початку повномасштабного вторгнення на Харківському напрямку ЗСУ продовжують встановлювати фортифікаційні споруди на випадок, якщо окупанти все-таки підуть у наступ.

“Цей процес відбувається постійно. Звичайно, постійно необхідно підвозити якісь матеріали, будувати якісь блокпости, оборонні рубежі. Не тільки на цьому напрямку, а й на Лимано-Куп’янському постійно посилюється фортифікація і для цього вживають усіх необхідних заходів”, – наголосив він. Євлаш.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України