Українське військо

Верховна Рада України ратифікувала розширення району діяльності багатонаціонального українсько-угорсько-румунсько-словацького інженерного батальйону

Сьогодні, 2 грудня, Верховна Рада України прийняла Закон «Про ратифікацію Протоколу до Угоди між Урядом Угорської Республіки, Урядом Румунії, Урядом Словацької Республіки та Кабінетом Міністрів України стосовно створення багатонаціонального інженерного батальйону».

Під час пленарного засідання Верховної Ради заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук повідомив, що уповноваженими на виконання Протоколу є оборонні відомства сторін-підписантів. Зокрема, метою діяльності Багатонаціонального інженерного батальйону є надання допомоги місцевому цивільному населенню та участь у ліквідації наслідків катастрофи у водозбірних басейнах річок Тиса і Дунай.

– Протоколом зазначеної угоди вностяться зміни, яким передбачається розширення району діяльності батальйону з місією надання допомоги місцевому цивільному населенню та участі у ліквідації наслідків природніх катастроф у басейнах річок Тиса і Дунай. На даний час цей район діяльності батальйону обмежується лише водозабірним басейном річки Тиса, – зазначив Олександр Поліщук.

Він уточнив, що реалізація цього Закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету. Фінансування пов’язане з діяльністю багатонаціонального інженерного батальйону у 2021 році, у випадку участі в ліквідації наслідків катастрофи на території України, планується здійснити в межах асигнувань Міністерства оборони України на поточний рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.