Віденський лікар за допомогою “добрих зв’язків у Росії” хоче самостійно замовити не схвалену в ЄС вакцину Sputnik V

Поточні проблеми з доставкою в AstraZeneca і стратегія повільної вакцинації ЄС тепер створюють новий прецедент. Віденський анестезіолог і лікар інтенсивної терапії Міхаель Цимпфер хоче самостійно отримати російську вакцину Sputnik V.

Він не хоче більше чекати, – каже Цимпфер. Згідно з повідомленням «Kronen Zeitung», він тому хоче сам замовити вакцину Sputnik V. Для цього він хоче використовувати свої добрі зв’язки в Росії. Він сподівається, що вакцина буде в Відні через два-три тижні. «Вакцина абсолютно підходить», – заявив він.

Але коли у нього з’явиться Sputnik V, він зіткнеться з проблемою. Вакцина ще не схвалена в ЄС і, отже, також в Австрії. Тому Цимпфер намір звернутися до влади за дозволом. Однак все ще залишається під питанням, чи спрацює це. Медична асоціація описує проект як «юридично чутливий». В даний час справа розглядається спільно з Міністерством охорони здоров’я.

Тим часом, в середу в Австрії було зареєстровано 2 006 нових випадків зараження CoV, з них 533 – у Відні. За даними AGES, семиденний захворюваність знову зросла і зараз становить 139,1.

До сих пір ніколи не доводилося стикатися з такою ситуацією. Цимпфер, в свою чергу, посилається на країну Євросоюзу Угорщину, яка вже запаслася двома мільйонами доз російської вакцини. В інтерв’ю «Welt am Sonntag» на початку лютого федеральний канцлер Себастьян Курц висловив думку про те, що російські або китайські вакцини можуть проводитися в Австрії після схвалення ЄС.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh