Новини з Австрії

Віденський лікар за допомогою “добрих зв’язків у Росії” хоче самостійно замовити не схвалену в ЄС вакцину Sputnik V

Поточні проблеми з доставкою в AstraZeneca і стратегія повільної вакцинації ЄС тепер створюють новий прецедент. Віденський анестезіолог і лікар інтенсивної терапії Міхаель Цимпфер хоче самостійно отримати російську вакцину Sputnik V.

Він не хоче більше чекати, – каже Цимпфер. Згідно з повідомленням «Kronen Zeitung», він тому хоче сам замовити вакцину Sputnik V. Для цього він хоче використовувати свої добрі зв’язки в Росії. Він сподівається, що вакцина буде в Відні через два-три тижні. «Вакцина абсолютно підходить», – заявив він.

Але коли у нього з’явиться Sputnik V, він зіткнеться з проблемою. Вакцина ще не схвалена в ЄС і, отже, також в Австрії. Тому Цимпфер намір звернутися до влади за дозволом. Однак все ще залишається під питанням, чи спрацює це. Медична асоціація описує проект як «юридично чутливий». В даний час справа розглядається спільно з Міністерством охорони здоров’я.

Тим часом, в середу в Австрії було зареєстровано 2 006 нових випадків зараження CoV, з них 533 – у Відні. За даними AGES, семиденний захворюваність знову зросла і зараз становить 139,1.

До сих пір ніколи не доводилося стикатися з такою ситуацією. Цимпфер, в свою чергу, посилається на країну Євросоюзу Угорщину, яка вже запаслася двома мільйонами доз російської вакцини. В інтерв’ю «Welt am Sonntag» на початку лютого федеральний канцлер Себастьян Курц висловив думку про те, що російські або китайські вакцини можуть проводитися в Австрії після схвалення ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України