Новини з Австрії

Угорщина зняла обмеження на поїздки для працюючих осіб з Австрії

Працюючим особам з Австрії та Угорщини знову дозволено переміщатися між двома країнами без будь-яких обмежень, якщо вони нададуть докази своєї роботи

Угорщина скасувала 30-кілометрову і 24-годинне обмеження для пасажирів, яке вступило в силу 1 вересня – міністерство внутрішніх справ Австрії було поінформовано про це владою Угорщини, повідомив вчора міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер.

Угорський в’їзний контроль свого часу привів до масових обмеженням для пасажирів. Однак тепер працівникам з Австрії та Угорщини дозволено їздити між двома країнами без обмежень при наявності відповідних доказів їх діяльності. «Таким чином, обмеження на 30 кілометрів і обов’язковий зворотний шлях протягом 24 годин застаріли», – сказав Нехаммер. Генеральний секретар Торгової палати Карлхайнц Копф привітав ослаблення обмежень на в’їзд через Угорщину. Це велике полегшення для компаній і їх співробітників. «В’їзд з діловими цілями для компаній з обох сторін, навіть без філії в іншій країні, знову став можливий протягом декількох днів без будь-яких проблем», – пояснив Копф. Угорським компаніям необхідно тільки надати письмове підтвердження ділової мети поїздки.

Угорщина є шостим за значимістю експортним ринком Австрії і восьмим за значимістю ринком імпорту. У минулому році Австрія експортувала в Угорщину товарів на суму понад 5,6 мільярда євро. «Співпраця між нашими двома країнами має особливе значення для локалізації бізнесу всередині країни. Ми є третім за величиною інвестором в Угорщині і найважливішим торговим партнером після Німеччини. Це не в останню чергу тому, що Угорщина, як і Австрія, сильно залежить від експорту », – сказав Копф.

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © APA / ROBERT JAEGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України