Новини

Великий вибір штучних Новорічних сосен в інтернет магазині «Elki4you»

Новорічні традиції сягають корінням далеко в історію, передаються з покоління в покоління. Однак в наш час все частіше штучну сосну купують для дому, всіляко прикрашаючи її новорічними іграшками. У нашому магазині Elki4you лісові красуні представлені у великому асортименті. Перед замовленням на сайті варто визначитися з деякими нюансами у виборі.

Основні породи сосни з штучною хвоєю

Хорошою альтернативою живому лісовому дереву може стати штучна новорічна ялинка. Купивши один раз, ви зможете насолоджуватися її красою щороку, не витрачаючи щоразу гроші на покупку живої ялинки. Це вигідна інвестиція та значна економія сімейного бюджету.

Купити сосну в інтернеті можна наступних сортів:

  1. Сосна зелена. Складається з однієї або двох частин. Сосна зі стовбуром дуже зручна в зберіганні, адже вона розбирається на окремі гілки і займає мінімум місця в упаковці. Виготовлена з мононитки, яка не обсипається. Гілки розміщені пропорційно, злегка потовщені по краях.
  2. Сосна зелена пухнаста. Не справжня сосна з пухнастими гілками – найпопулярніша модель цього року. Гілки легко згинаються і без зусиль кріпляться до стовбура. На сайті є моделі висотою від 40 см до 2,5-3 м. Зовні такі сосни нічим не відрізняються від живих дерев.
  3. Засніжена сосна. Пишна, густа, з легким напиленням – хороший варіант для заміського будинку. Вона дарує чарівну атмосферу Новому року, легко збирається і не обсипається. Імітація інію та снігу від виробника, чудово виглядає на гілках.

Переваги покупки штучної сосни

В інтернет-магазині Elki4you продаються товари, абсолютно безпечні для маленьких дітей та тварин. Мають необхідні сертифікати якості, які представлені у відповідному розділі сайту. Крім того, вони регулярно перевіряються в лабораторних центрах. Економічна вигода від придбання ненатуральної сосни очевидна. При правильному догляді вона прослужить не менше десяти років.

Справжні ялинки прекрасні, поки не починають осипатися. Покупці знаходять голочки в самих непередбачуваних місцях. Погодьтеся, скільки не прибирай, навіть влітку можна знайти залишки ялинки, яка півроку тому прикрашала будинок. Не хочеться сміття в будинку – варто купити штучну ялинку. Звичайно, її ціна буде вище живого аналога, але клопоту стане набагато менше. Витративши один раз гроші, ви зможете щороку насолоджуватися красою штучної сосни, прикрашаючи її новорічними іграшками.

Кожен клієнт може знайти в продажу найбільш підходящий для себе варіант за розміром, дизайном і зовнішнім виглядом. Важливо враховувати площу і дизайн приміщення, де буде встановлена ​​новорічна декоративна сосна. У виробництві використовуються сучасні технології, що дозволяють виготовляти товари, наближені до натурального зразка. Це завжди по-своєму гарні сосни без декору або доповнені штучним снігом, хвоєю, що світиться, або шишками.

Недоліки штучної сосни

Як і будь-який виріб, штучна сосна має ряд недоліків. Перш за все, це відсутність хвойного запаху, який одразу додає атмосфери свята. Звичайно, вирішити цей нюанс можна дуже просто – замовити спеціальний спрей з хвойним запахом.

Другим мінусом покупки штучної сосни зі стовбуром є її зберігання. Як би там не було, але в будинку доведеться виділити невелике місце для тривалого зберігання штучної сосни.

Якісні штучні сосни в нашому магазині

Значний асортимент продукції на нашому сайті порадує кожного клієнта. Моделі відрізняються надійним кріпленням складових елементів, міцністю стовбура, відсутністю неприємного хімічного запаху. Гілки можна розгинати і згинати за бажанням. Міцна підставка під кожну новорічну штучну сосну витримає вагу самої ялинки та її пишного вбрання.

Спеціалізований магазин Elki4you пропонує величезний вибір штучних сосен різних розмірів і моделей. Наші покупці кажуть: «Ваша компанія має бути прикладом, тому що рівень обслуговування цілком відповідає європейським стандартам!».

Професійний консультант магазину завжди готовий допомогти у виборі. Він розповість про особливості окремих моделей, принципи складання та зберігання. Замовити обрану модель можна просто по телефону за найдоступнішими цінами. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, тому впевнені в безпеці та високій якості продукції. У нас Ви можете вигідно купити штучну сосну з доставкою в будь-яку точку України. Зробіть свій вибір вже сьогодні, щоб заздалегідь підготуватися до зимових свят і порадувати всю родину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України