ЄС|NATO

Велика частина військової допомоги США вже біля кордонів України на складах у Німеччині та Польщі, – CNN

Велика частина військової допомоги США вже біля кордонів України на складах у Німеччині та Польщі, – CNN.

Хоча американські офіційні особи не скажуть про це відкрито, джерело в США, знайоме з наданням Україні військової допомоги, повідомило, що більша її частина вже розміщена на складах у Німеччині та Польщі, що, очевидно, скоротило б час, необхідний для ввести його в Україну. Джерело також повідомило, що артилерійські снаряди будуть одними з перших переміщених матеріалів. Перетнувши кордон, чиновники в Києві постаратимуться якомога швидше доставити його туди, куди він потрібен, але це все одно буде представляти значну матеріально-технічну проблему, враховуючи величезну кількість матеріальних засобів.

За даними видання Politico, пакет буде більшим за останній у $300 млн, виділений у березні як надзвичайний захід. Окрім боєприпасів до артилерії, ракет і ППО передбачені БМП Bradley, БТР M113 та Humvee.

Посадовці Міністерства оборони все ще наносять останні штрихи на потенційний новий транш, але вони хочуть, щоб він був готовий незабаром після того, як президент Джо Байден підпише законопроект про надання десятків мільярдів доларів додаткової допомоги Києву, заявили чиновники. , якому разом з іншими було надано анонімність, щоб говорити перед оголошенням. Очікується, що Сенат ухвалить закон вже у вівторок, відправивши його на стіл Байдена.

Reuters пише, що США готують ще пакет зброї на $1 млрд  для України.

Пакет допомоги включає транспортні засоби, боєприпаси протиповітряної оборони Stinger, додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем, артилерійські боєприпаси калібру 155 міліметрів, протитанкові боєприпаси TOW і Javelin та іншу зброю, яку можна негайно використовувати на полі бою, повідомили чиновники. , на умовах анонімності.

Президент Джо Байден звернувся до Конгресу США з проханням надати Україні допомогу в розмірі 60,8 мільярдів доларів, але ця ініціатива застопорилася, коли республіканці в Палаті представників протягом місяців відмовлялися просувати цей захід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України