Новини

Велосипедні аксесуари для новачків: що купити обов’язково?

Велосипедні аксесуари для новачків: що купити обов’язково?

Комфортні та надійні поїздки мають на увазі не лише покупку якісного велосипеда. Фахівці найчастіше навчені досвідом, тому точно знають що потрібно, а ось новачки воліють слідувати порадам професіоналів.

Набір велоаксесуарів дозволить легко і швидко подолати проблеми в дорозі або зробити будь-яку поїздку більш комфортною. Звичайно, багато залежить і від бюджету, і від бажання, проте деякі аксесуари мають бути в будь-якому випадку.

Що купити насамперед?

Відразу з велосипедом рекомендуємо придбати:

Підсидільний ліхтарик.

Вечірні поїздки, покотушки в туман – все це екстремальні умови та велосипедист зобов’язаний позначити себе на дорозі габаритними вогнями. Задній ліхтарик – це важливий захід безпеки. Багато моделей оснащені кількома режимами роботи для максимальної видимості.

Насос та запасна камера.

Без ручного насоса не виїжджає жоден більш-менш досвідчений райдер. Також із собою він возить запасну камеру, оскільки проколи в дорозі – звичайна справа. Радимо звертати увагу на універсальні насоси, які відрізняються легкістю, простотою та надійністю.

Аптечка.

Вона потрібна саме для тривалих поїздок. Краще бути готовим до будь-яких ситуацій, особливо у дорозі.

Потрібні інструменти.

Оскільки екстремальні ситуації передбачити неможливо, краще готуватися до них заздалегідь. Набір шестигранників, потрібні гайкові ключі – основна потреба. Сучасні електронабори для велосипедів легкі та міцні, тому вони вільно поміщаються навіть у невелику дорожню сумочку і тим паче рюкзак.

Наявність мастила та очищувача.

Чи збираєтеся кататися далеко і довго? Подбайте про наявність цих витратних матеріалів. Фахівці також радять взяти з собою ганчірки та щітку.

Крила для велосипеда.

Краще брати повнорозмірні з легкознімними кріпленнями. Їхня наявність не буде зайвою, адже захистять від води з-під коліс, бруду, снігу тощо.

Додаткові аксесуари

Велосипедний шолом люблять і носять далеко не всі, але це додатковий захід безпеки. Міцність шолома – його основна характеристика, тому краще не економити на ньому. Багато користних та якісних товарів ви зможете знайти на сайті.

Тримач для фляги та сама фляга для води однозначно зайвими не будуть. Сучасні моделі зроблені таким чином, щоб можна було освіжитися, не зупиняючись.

Підсідельна сумка та багажник дозволять розвантажити спину або взяти додатковий вантаж у дорогу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України