Техно

Великий землетрус: кривавий Місяць виявився передвісником кінця світу

«Сонце на темність, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий й страшний», – саме такі слова серйозно налякали людство після того, як стало відомо про майбутнє астрономічне явище.

Астроном розповів, що Кривавий Місяць виявився передвісником кінця світу, і статися це може вже 27 липня, тобто всього через три тижні. Сама по собі подія для багатьох людей не представляє нічого особливого – Сонце і Місяць будуть розташовані так, що в процесі затемнення земний супутник «підсвітить» і буде мати вогняний, навіть кривавий відтінок.

Тим не менш, переживання у громадян виникли неспроста, а причиною тому стала інформація з боку віруючих, які знайомі з біблійними пророцтвами. Згідно одному з них, саме така Кривавий Місяць стане передвісником біди і Судного дня, того апокаліпсис вже близько, вважають православні.

В іншому Одкровенні Іоанна Богослова говориться: «І коли Він зняв шосту печатку, я поглянув, і ось, стався великий землетрус, і Сонце стало чорне, як власяница, і місяць зробився, як кров». Подібні передбачення спровокували справжню паніку, адже відразу в двох джерелах з кінцем світу пов’язують Кривавий Місяць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.