Великий землетрус: кривавий Місяць виявився передвісником кінця світу

«Сонце на темність, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий й страшний», – саме такі слова серйозно налякали людство після того, як стало відомо про майбутнє астрономічне явище.

Астроном розповів, що Кривавий Місяць виявився передвісником кінця світу, і статися це може вже 27 липня, тобто всього через три тижні. Сама по собі подія для багатьох людей не представляє нічого особливого – Сонце і Місяць будуть розташовані так, що в процесі затемнення земний супутник «підсвітить» і буде мати вогняний, навіть кривавий відтінок.

Тим не менш, переживання у громадян виникли неспроста, а причиною тому стала інформація з боку віруючих, які знайомі з біблійними пророцтвами. Згідно одному з них, саме така Кривавий Місяць стане передвісником біди і Судного дня, того апокаліпсис вже близько, вважають православні.

В іншому Одкровенні Іоанна Богослова говориться: «І коли Він зняв шосту печатку, я поглянув, і ось, стався великий землетрус, і Сонце стало чорне, як власяница, і місяць зробився, як кров». Подібні передбачення спровокували справжню паніку, адже відразу в двох джерелах з кінцем світу пов’язують Кривавий Місяць.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh