Новини

Великий пенітенціарій направив лист до сповідників

Глава Апостольської пенітенціарії, кардинал Мауро П’яченца направив спеціальний лист до сповідників, з нагоди  урочистості Різдва Христового.

Мир народжується в сповідальниці, де людство очищається від найбільш смертного “смогу”, яким є гріх. З цієї причини сповідь – це “найрадикальніша екологічна ініціатива”, відзначив ватиканський кардинал. За його словами, саме через сповідальниці може вийти справжній спокій, якого вимагає сучасний світ. Це єдина, по-справжньому ефективна допомога для всього людства, переконаний він.

Єрарх нагадав слова Папи Франциска, про те, що торжество Різдва, це не “казкове і солодке” свято, але перш за все, свята таємниця, згідно з якою світ і історія будуть засуджені в кінці часів, свята таємниця Милосердя Бога.
Людство буде засуджене не лише по “абстрактно зрозумілій моральній поставі”. Ми будемо засуджені згідно з “правдою” нашої любові: любові, досконально людської, що значить інтелектуальної та вільної; любові, яка не “опановує” брата, але розуміє, хоче і досягає істинного добра для нього; любові, яка користується всім і ставить власне життя на службу вічного щастя людей, яка не використовує людей заради своїх мізерних цілей, підкреслив Великий пенітенціарій.

Ватиканський єрарх додав, що в кінці часів “ми будемо засуджені згідно з правдою Христовою, згідно з нашою любов’ю до Нього, але в той же час, тільки Христос може звільнити нашу любов і зробити нас по-справжньому здатними любити Його». Таким чином, Він є одночасно і Суддею і Спасителем, Справедливістю і Любов’ю, Істиною і Милістю. Цей Божий парадокс особливим чином проявляється саме у сповіді: у великому таїнстві милосердя, написав кардинал П’яченца.

Кардинал закликав сповідників молитися один за одного і висловив їм “глибоку вдячність за терплячу жертовність і пастирську любов, яку виражає їх щедре служіння

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.