Великий пенітенціарій направив лист до сповідників

Глава Апостольської пенітенціарії, кардинал Мауро П’яченца направив спеціальний лист до сповідників, з нагоди  урочистості Різдва Христового.

Мир народжується в сповідальниці, де людство очищається від найбільш смертного “смогу”, яким є гріх. З цієї причини сповідь – це “найрадикальніша екологічна ініціатива”, відзначив ватиканський кардинал. За його словами, саме через сповідальниці може вийти справжній спокій, якого вимагає сучасний світ. Це єдина, по-справжньому ефективна допомога для всього людства, переконаний він.

Єрарх нагадав слова Папи Франциска, про те, що торжество Різдва, це не “казкове і солодке” свято, але перш за все, свята таємниця, згідно з якою світ і історія будуть засуджені в кінці часів, свята таємниця Милосердя Бога.
Людство буде засуджене не лише по “абстрактно зрозумілій моральній поставі”. Ми будемо засуджені згідно з “правдою” нашої любові: любові, досконально людської, що значить інтелектуальної та вільної; любові, яка не “опановує” брата, але розуміє, хоче і досягає істинного добра для нього; любові, яка користується всім і ставить власне життя на службу вічного щастя людей, яка не використовує людей заради своїх мізерних цілей, підкреслив Великий пенітенціарій.

Ватиканський єрарх додав, що в кінці часів “ми будемо засуджені згідно з правдою Христовою, згідно з нашою любов’ю до Нього, але в той же час, тільки Христос може звільнити нашу любов і зробити нас по-справжньому здатними любити Його». Таким чином, Він є одночасно і Суддею і Спасителем, Справедливістю і Любов’ю, Істиною і Милістю. Цей Божий парадокс особливим чином проявляється саме у сповіді: у великому таїнстві милосердя, написав кардинал П’яченца.

Кардинал закликав сповідників молитися один за одного і висловив їм “глибоку вдячність за терплячу жертовність і пастирську любов, яку виражає їх щедре служіння

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh