Новини з Австрії

Великі кіномережі Австрії планують відкритися з липня, а окремі кінотеатри ще раніше

29 кінотеатрів мережі Cineplexx в Австрії хочуть відкритися на початку липня, кінотеатри Movie Star точно 3 липня, а віденські планують почати роботу в середині червня.

До недавнього часу говорили, що кінотеатри можуть відкрити свої двері тільки після наступного кроку дозволу культурних заходів на початку липня. Але нещодавно опублікована поправка до Постанови про пом’якшення заходів проти Covid-19 дозволяє почати показ фільмів прямо зараз для 100 відвідувачів з дотриманням зазначених обмежень безпеки. Важливо, щоб відстань між глядачами була не менше одного метра — від центру одного крісла до центру іншого крісла, що може дозволити сучасний кінотеатрам, зокрема, відмовитися від вільного місця між відвідувачами. Допускається порушувати мінімальну дистанцію тільки в тому випадку, якщо відвідувачі носять засоби захисту рота і носа.

До цих пір неясно, скільки кінотеатрів використовують цю надану можливість відкритися раніше. У будь-якому випадку, за лаштунками ведеться робота по швидкому відкриттю, великі кінотеатри хочуть відкрити в липні.

«Ми повернемося в липні», можна прочитати на сайті мережі кінотеатрів Cineplexx: «Ми дуже раді, що скоро знову відкриємо наші 29 кінотеатрів Cineplexx в Австрії. У липні ми зможемо відновити нашу ігрову діяльність і надати нашим відвідувачам унікальні фільми в кінотеатрах». Дата відкриття кінотеатру Cineplexx у Вінер Нойштадті вже точно позначена як 1 липня.

Movie Star Tulln також планує відкрити свої двері у липні. На домашній сторінці оголошено про заплановане відновлення роботи 3 липня.

Grand Movie Neunkirchen і Apollo Kino Stockerau — 1 липня.

Віденські кінотеатри Gartenbaukino, Stadtkino im Künstlerhaus, Votiv Kino, De France, Filmcasino і Filmhaus вже відреагували на нову ситуацію і оголосили сьогодні, що вони відкриються в середині червня і планують випустити додаткову інформацію про графік відвідин кінотеатру і програмі в найближчі дні і тижню.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Movie Star

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України