Новини

Велика акула знята на відео у хорватського узбережжя. Відео

Хорватія, одне з найпопулярніших туристичних напрямків у Європі, тепер відвідують і акули. На відео, яке в даний час набірає популярність в соціальних мережах, зображень хижак, що здійснює обхід своїх кормових угідь біля узбережжя Міста Рів’єрі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що акула була помічена вже в суботу. Це швидше за все синя акула. Сині акули сягають 3,8 метрів в довжину і ваги 204 кілограм. Максимально зареєстрований вага становив 391 кг. Цей вид входити у трійку найпоширеніших, які можуть бути потенційно небезпечні для людини. Хоча є повідомлення про напади синіх акул на людей або човна, такі вони все ж дуже рідкісні. У списку на 2011 рік було зафіксовано 34 нападу цього виду. З них 8 неспровокованих атак призвели до смерті жертви. Восени 2017 року було зафіксовано напад зграї синіх акул на терплять лихо нелегальних мігрантів біля берегів Лівії в Середземному морі. Щонайменше 31 людина загинула в даному подію. Небезпечні хижі риби зазвичай залишаються у відкритому морі і не наближаються до прибережних районів. Де зараз знаходиться акула, яку знімали біля Макарски, поки неясно.

Після того, як акула була вперше помічена перед Макарской, хижа риба також була помічена в Корчуле (острів в Адріатичному морі, в південній частині Хорватії, біля далматинського узбережжя) в середу. Експерти також впевнені, що це повинна бути та ж сама акула. В якості доказу згадується шрам на спині.

За матеріалами: heute.at
Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України