Авторські статтіФотогалерея

Монумент у Венеції показує наслідки глобального потепління. Фото

Італійський скульптор Лоренцо Куїнн створив монументальну скульптуру, приурочивши її до Венеціанського Бієналле 2017 року.

Композиція, що представляє собою пару гігантських рук, що піднімаються з води, називається Support (Підтримка) і покликана заявити про те, що люди повинні вчасно і належним чином реагувати на глобальне потепління, поки не стало надто пізно.

Глобальні зміни клімату — це бомба, ми повинні знешкодити її раніше, ніж вона вибухне.

“Венеція — плаваюче місто мистецтва, що надихає різні культури протягом століть, — сказавши Лоренцо Куїнн в одному зі своїх інтерв’ю. — Але щоб воно продовжувало це робити і далі, необхідна підтримка нашого та наступних поколінь, тому що йому загрожує зміна клімату і руйнування часом”.

Розмірковуючи про дві сторони людей — творчої і руйнівної — Куїнн звертається до їх здатності змінити і привести в баланс світ навколо них. “Підтримка” пробуджує як надію, намагаючись утримати будівля над водою, так і страх, підкреслюючи всю крихкість ситуації.

“Я хотів зліпити те, що вважається найскладнішою і технічно дуже мінливою частиною людського тіла, — каже скульптор. — В наших руках стільки сили — сила любити, ненавидіти, творити і руйнувати”.

1. Глобальні зміни клімату — це тикающая бомба, ми повинні знешкодити її раніше, ніж вона вибухне

2. Італійський скульптор Лоренцо Куїнн створив монументальну скульптуру, приурочивши її до Венеціанського Бієналле 2017 року

3. Композиція, що представляє собою пару гігантських рук, що піднімаються з води, називається Support (Підтримка)

4. Вона покликана заявити про те, що люди повинні вчасно і належний чином реагувати на глобальне потепління, поки не стало занадто пізно

5. “Венеція — плаваюче місто мистецтва, що надихає різні культури протягом століть, — сказавши Лоренцо Куїнн в одному зі своїх інтерв’ю. — Але щоб воно продовжувало це робити і далі, необхідна підтримка нашого та наступних поколінь, тому що йому загрожує зміна клімату і руйнування годиною”

6. Розмірковуючи про дві сторони людей — творчої і руйнівної — Куїнн звертається до їх здатності змінити і привести в баланс світ навколо них

7. “Підтримка” пробуджує як надію, намагаючись утримати будівля над водою, так і страх, підкреслюючи всю крихкість ситуації

8. “Я хотів зліпити те, що вважається найскладнішою і технічно дуже мінливою частиною людського тіла”

9. “У наших руках стільки сили — сила любити, ненавидіти, творити і руйнувати”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.