Новини

Ведення бухгалтерської звітності від спеціалістів «Менеджмент Консалтинг Групп»

В Україні зовсім неважно зареєструвати ФОП, проте для ведення бухгалтерської звітності потрібно мати досвід та знання у цій сфері

Особливо небажані помилки для підприємців, які мають найманих працівників, чи працюють з ПДВ. Будь-яка неточність у звіті може стати причиною нарахування штрафу. В такому випадку чимало організацій користуються послугою бухгалтер для ФОП, яку пропонує сервісна компанія «Менеджмент Консалтинг Групп» (MCG)  https://mcg-lv.com/.

Під час реєстрації ФОП потрібно визначитися з групою оподаткування. Незалежно від вибору, доведеться готувати щомісячні, щоквартальні та щорічні звіти у відповідні органи. Якщо у підприємця немає профільної освіти, непросто опанувати тонкощі бухгалтерії, тим більше, що час від часу з’являються нові розпорядження та зміни в оподаткуванні. У такому випадку найкращим вибором стане звернення за допомогою до фахівців. Також підтримка спеціалістів знадобиться людям, які прагнуть зосередитися на бізнесі, і не мають змоги приділяти багато часу на документацію.

Підтримка ФОПа полягає не лише у нарахуванні податків. Спеціалісти MCG допомагають у вирішенні таких питаннь.

  • Консультації стосовно правильного вибору системи оподаткування та переходу на іншу систему.
  • Ведення книги обліку доходів.
  • Формування та подання звітів у електронному форматі.
  • Контроль за правильним начисленням податкового збору.
  • Формування платіжних доручень та первинних документів.

Бухгалтерські послуги від MCG

MCG пропонує бухгалтерське обслуговування у Львові, яке можна замовити та сайті https://mcg-lv.com/buhgalterski-poslugi/. Фахівці надають допомогу підприємцям, які працюють на загальній та спрощеній системі оподаткування. Ціна на послуги формується з урахуванням системи оподаткування, кількості операцій тощо. У спектр послуг фахівців, окрім ведення звітності, входить банківський супровід операцій, нарахування авансу та заробітної плати, супровід під час перевірок контролюючих органів.

MCG понад 15 років допомагає підприємцям вести діяльність. Постійні клієнти оцінили переваги компанії:

  • Штат із 15 кваліфікованих бухгалтерів-спеціалістів.
  • Надання послуг без перебоїв.
  • Відповідальність, закріплена договором.
  • Доступна та фіксована вартість послуг.
  • Економія витрат на штатного бухгалтера.

Дізнатися детальніше умови співпраці можна на сайті під час спілкування з менеджером у чаті, чи заповнити заявку на зворотній дзвінок від спеціаліста.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України