Новини з Австрії

В Австрії ефектна працівниця банку отримала 5 років позбавлення волі за розповсюдження наркотиків

Дикі вечірки і розкішні поїздки на Ібіцу, в Дубай, Амстердам і Нью-Йорк закінчилися 1 серпня для 23-річної Тамари Н. (ім’я змінено), яка працювала в одному з банків у Відні: її заарештували прямо на роботі, а у вересні кайданки замкнулися на руках її батьків.

За даними слідства, родина продала до 100 кг марихуани, екстазі і кокаїну.

Сама Тамара Н. керувала бізнесом, мати пакувала наркотики, а батько супроводжував доньку до наркокур’єра, якому теж пред’ явили звинувачення. Стверджується, що на рахунку 23-річної надійшли 300 000 євро виручки.

На суді у Штайр у середу підсудна (захищається зоряним адвокатом Вольфгангом Блашицем) заявила на захист своїх батьків , що батько тільки іноді супроводжував її в автомобільних поїздках з Відня у Верхню Австрію, а мати із-за любові до неї всього чотири-п’ять разів допомагала з доставкою.

«Я бувала на розкішних вечірках з наркотиками і там пристрастилася до кокаїну, — розкаюється банкірка. Вона була засуджена до п’яти років беззастережного тюремного ув’язнення, батьку, який вже був засуджений, і мати отримали три і дванадцять місяців відповідно. Вироки є остаточними.

Фото:privat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України