Здоров'я

Вдосконалення ВЛК: Військовослужбовці отримують ефективну систему запису

Продовжуються заходи з удосконалення ВЛК для забезпечення швидкого та зручного проходження військовослужбовцями військово-лікарської експертизи.

✅ Система електронної черги була розгорнута у військових госпіталях Старокостянтинова, Десни, Дніпра, Миколаєва, Білої Церкви, Рівного, Чернівців та Житомира. Нагадаємо, що з початку травня електронна черга була запроваджена в військових госпіталях Києва, Львова, Вінниці, Одеси та Харкова.
Цей механізм надає можливість записати військовослужбовців на ВЛК або до лікаря на консультацію у зручний для них час та день⏰
Підвищення якості медичного обслуговування та забезпечення військовослужбовців під час проходження військово-лікарської комісії є пріоритетним завданням Медичних сил Збройних Сил України та Уряду України.
▶️ Для реалізації цих завдань активно співпрацюють підрозділи Збройних Сил України, Міністерство оборони України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство у справах ветеранів України (Мінветеранів), Міністерство цифрової трансформації України та громадськість.
🔸 Military Media Center 👉🏻 https://cutt.ly/MwqjrhHX

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України