Авторські статтіДуховне

На Всесвітньому дні молоді у Панамі передбачається участь понад 200 тисяч молодих людей

Речник організаційного комітету Всесвітнього дня молоді у Панамі Джанкарлос Канданедо розповідає про приготування до приїзду Святішого Отця.

За офіційними даними, до участі у XXXIV Всесвітньому дні молоді, що відбуватиметься в Панамі від 22 до 27 січня 2019 р., зареєструвалися вже 37 тисяч молодих людей, понад 167 тисяч планують зареєструватися наступними днями. В загальному очкується 200 тисяч молодих юнаків і дівчат з 155 країн світу. До них приєднається понад тисяча молодих представників аборигенів п’яти континентів, які від 17 до 21 січня матимуть свою окрему Міжнародну зустріч молоді в панамському селищі Солой. Про це розповів в інтерв’ю для нашого колеги Федеріко Піана речник оргкомітету Джанкарлос Канданедо.

Приготування в дусі молитви

Відповідаючи на запитання про приготування до ВДМ, він зазначив, що важливе місце в цьому процесі займає молитва. «Ми не можемо забувати, – наголосив він, – що для такої маленької країни, як наша, – це великий виклик. Святіший Отець вирішив доручити таку велику відповідальність не тільки Панамі, але всій Центральній Америці та місцевому Єпископату. Ми не можемо його розчарувати». Він додав, що уряд країни також долучився до приготування такої важливої події, створюючи першу в історії Всесвітніх днів молоді спеціальну адміністративну структуру.

Практичні приготування до приїзду Папи

Джанкарлос Канданедо розповів про організацію безпеки під час ВДМ, зазначаючи, що минулої неділі був представлений папамобіль – спеціальний автомобіль для пересування Святішого Отця в місті, який виготовили у столиці Панами.

Речник оргкомітету зазначив також, що до набору паломника, який отримає кожен учасник, входитиме вервиця, виготовлена родинами з Вифлиєму. Буде виготовлено півтора мільйона таких вервиць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України