Вченими запропоновано новий спосіб боротьби із зайвою вагою

Науковці виявили невідомий раніше спосіб боротьби із зайвою вагою і епідемією ожиріння, провівши ряд клітинних досліджень. Згідно з отриманими даними передовим медикам вдасться розробити інноваційні методи лікування пацієнтів з генетичною схильністю до повноти.

Наукові діячі з Лувенського католицького університету під час своїх досліджень генетичної схильності до повноти виявили новий спосіб лікування ожиріння. Вчені займалися експериментами з лабораторними мишами, у яких на рівні генетики була схильність до повноти і набору зайвої ваги. При уповільненні клітинних процесів у «буром жирі» розвивалося зменшення розвитку ожиріння.

Керівник та один з авторів дослідження Лоуренс Покс заявив, що їх робота може допомогти провідним медичним і фармакологічним компаніям вийти на новий рівень боротьби з ожирінням. Стимуляція активності в «бурому жирі» призводить до поліпшення толерантності до цукру і зменшення приросту ваги.

Експеримент і результати роботи групи наукових діячів були представлені на загальний огляд на Міжнародному конгресі по захворювання печінки в столиці Іспанії Барселоні.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh