Авторські статтіТехно

Вченим вдалося точно визначити швидкість розширення Всесвіту

Різниця між отриманими даними і результатами минулого дослідження дуже велика і космологи не беруться нічого стверджувати.

Астрономи, використовуючи телескопів Hubble і Gaia, змогли з високою точністю визначити швидкість розширення Всесвіту, і вона становить 73,5 кілометра в секунду на мегапарсек. Раніше вже був опублікований матеріал космологів про те, що їм вдалося точно визначити швидкість, з якою Всесвіт розширюється, але вона становила 72 кілометри на секунда на мегапарсек. На думку астрономів, похибка занадто велика і це їх сильно спантеличило. Адже тепер відомо, що зоряні скупчення, які віддалені від нас, приміром, на 10 мегапарсек, віддаляються зі швидкістю 735 кілометрів в секунду. Відповідно, галактики, до яких від Землі 11 мегапарсек, кожну секунду «йдуть» на 808 кілометрів.

Ця подія свідчить про те, що отримані результати попереднього дослідження фахівцями «Планк» відрізняються від нинішніх відомостей у 3,8 сігми. На думку астрономів це занадто велика різниця і результати ще обробляються, так як вченим необхідно з особливою точністю обчислити швидкість розширення Всесвіту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.