Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження

Навіщо існує порно? Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження. А спровокувати бажання сексу можна в тому числі і порнографія.

У молодому організмі присутній спеціальний гормон, який працює як «Віагра», який в надлишку робить з сексуального партнера «машину для спарювання». Саме тому багато молоді хлопці вдаються до перегляду порно, адже задоволення сексуальної енергії з дівчиною в такому віці їм недостатньо. Вчені зуміли розкрити секрет сексу. Дослідження показали, що самець може задовольнити 5-6 самок, після чого почне заспокоюватися.

Вчені проводили дослідження на мишах і заявили, що секрет ідеального сексу розкритий, і полягає він в наявності гормонів, якими володіють молоді особини тварин. У людей похилого віку такі елементи виконують іншу функцію і інтегруються в сполучні тканини, чим можна пояснити відсутність у старшого покоління бажання займатися сексом.

Експеримент показав, що при введенні надмірного рівня відповідного гормону в організм, самці стають неймовірно збудженими, і навіть одна-дві самки не можуть задовольнити їх, а також втихомирити збудження партнера. Для людини в деяких випадках такі «ліки» на основі гормону-провокатора порушення можуть стати корисними, але експерименти на людях поки що не проводилися.

Раніше вчені також розповідали, що секрет жіночого оргазму криється глибоко в мозку, і експерти розповіли, як жінці отримати максимальні задоволення від сексу. За рекомендаціями фахівців, в першу чергу потрібно відключити мозок від сторонніх думок і повністю сконцентруватися на процесі отримання насолоди.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh