Авторські статтіЗдоров'я

Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження

Навіщо існує порно? Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження. А спровокувати бажання сексу можна в тому числі і порнографія.

У молодому організмі присутній спеціальний гормон, який працює як «Віагра», який в надлишку робить з сексуального партнера «машину для спарювання». Саме тому багато молоді хлопці вдаються до перегляду порно, адже задоволення сексуальної енергії з дівчиною в такому віці їм недостатньо. Вчені зуміли розкрити секрет сексу. Дослідження показали, що самець може задовольнити 5-6 самок, після чого почне заспокоюватися.

Вчені проводили дослідження на мишах і заявили, що секрет ідеального сексу розкритий, і полягає він в наявності гормонів, якими володіють молоді особини тварин. У людей похилого віку такі елементи виконують іншу функцію і інтегруються в сполучні тканини, чим можна пояснити відсутність у старшого покоління бажання займатися сексом.

Експеримент показав, що при введенні надмірного рівня відповідного гормону в організм, самці стають неймовірно збудженими, і навіть одна-дві самки не можуть задовольнити їх, а також втихомирити збудження партнера. Для людини в деяких випадках такі «ліки» на основі гормону-провокатора порушення можуть стати корисними, але експерименти на людях поки що не проводилися.

Раніше вчені також розповідали, що секрет жіночого оргазму криється глибоко в мозку, і експерти розповіли, як жінці отримати максимальні задоволення від сексу. За рекомендаціями фахівців, в першу чергу потрібно відключити мозок від сторонніх думок і повністю сконцентруватися на процесі отримання насолоди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України