Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

Вчені з Польщі зуміли створити зародок зубра в пробірці шляхом ЕКО. Вони кажуть, що використовуючи цей метод, можна буде відновити популяцію цих зникаючих тварин.

Група вчених з Вищої школи сільського господарства, яка розміщена на території Варшави, досить стурбована глобальним зникненням популяції зубрів в Європі. Фахівці вирішили провести експеримент і отримати зародок зубра штучним шляхом, в пробірці.

За словами Ганни Душевскої, яка очолила цю роботу вчених, результат перевершив всі очікування. Використовуючи методику ЕКО, генетики отримали шість зародків зубра в пробірці. Зараз з цієї групи залишився один, який активно розвивається і функціонує. Зараз він знаходиться у фазі бластоцисти.

Широке поширення інфекційних захворювань серед зубрів може призвести до змін у популяції цих тварин досить швидко, аж до повного зникнення. Якщо цей експеримент вчених завершитися вдало, і отриманий в пробірці зубренок з’явиться на світло, це стане справжнім феноменом в ветеринарії. До того ж, таке відкриття дасть можливість відновлювати зникаючі види рідкісних тварин по всій Європі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh