Авторські статтіТехно

Вчені зуміли отримати зародок зубра в пробірці завдяки методом ЕКЗ

Вчені з Польщі зуміли створити зародок зубра в пробірці шляхом ЕКО. Вони кажуть, що використовуючи цей метод, можна буде відновити популяцію цих зникаючих тварин.

Група вчених з Вищої школи сільського господарства, яка розміщена на території Варшави, досить стурбована глобальним зникненням популяції зубрів в Європі. Фахівці вирішили провести експеримент і отримати зародок зубра штучним шляхом, в пробірці.

За словами Ганни Душевскої, яка очолила цю роботу вчених, результат перевершив всі очікування. Використовуючи методику ЕКО, генетики отримали шість зародків зубра в пробірці. Зараз з цієї групи залишився один, який активно розвивається і функціонує. Зараз він знаходиться у фазі бластоцисти.

Широке поширення інфекційних захворювань серед зубрів може призвести до змін у популяції цих тварин досить швидко, аж до повного зникнення. Якщо цей експеримент вчених завершитися вдало, і отриманий в пробірці зубренок з’явиться на світло, це стане справжнім феноменом в ветеринарії. До того ж, таке відкриття дасть можливість відновлювати зникаючі види рідкісних тварин по всій Європі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.