Вчені зняли на відео унікальний «місто під водою»

Вчені зняли на відеокамеру утворення хмар в американському місті Огаста, розташованому в штаті Джорджія, які схожі на хвилі океану. Ентузіасти вже назвали це явище «містом під водою».

Група вчених проводила дослідження хмар над містом Огаста, в результаті чого на камеру булі зняті кадри, завдяки яким можна припустити, що саме місто знаходиться під водою. Таке явище носить назву undulatus asperatus. В такі моменти хмари трансформуються в особливу “хвилеподібну форму у зв’язку з предгрозовым станом земної атмосфери, і в таких хмарах, на думку американських вчених, немає нічого загрозливого.

На даний момент фахівці обговорюють можливість додати вищевказаний тип хмар у міжнародний Хмарний атлас, проте точна дата додавання залишається невідомою. Дослідники також схарактеризували хмари трохи по іншому класу, відзначаючи, що новоутворення складається з хвилеподібних структур,яке є більш хаотичним, ніж undulatus. Asperatus, в свою чергу, характеризується більш гладкими формами, іноді утворюючись більш жорсткі форми, що приводять до іншого візуального ефекту.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh