Авторські статтіТехно

Вчені зняли на відео унікальний «місто під водою»

Вчені зняли на відеокамеру утворення хмар в американському місті Огаста, розташованому в штаті Джорджія, які схожі на хвилі океану. Ентузіасти вже назвали це явище «містом під водою».

Група вчених проводила дослідження хмар над містом Огаста, в результаті чого на камеру булі зняті кадри, завдяки яким можна припустити, що саме місто знаходиться під водою. Таке явище носить назву undulatus asperatus. В такі моменти хмари трансформуються в особливу “хвилеподібну форму у зв’язку з предгрозовым станом земної атмосфери, і в таких хмарах, на думку американських вчених, немає нічого загрозливого.

На даний момент фахівці обговорюють можливість додати вищевказаний тип хмар у міжнародний Хмарний атлас, проте точна дата додавання залишається невідомою. Дослідники також схарактеризували хмари трохи по іншому класу, відзначаючи, що новоутворення складається з хвилеподібних структур,яке є більш хаотичним, ніж undulatus. Asperatus, в свою чергу, характеризується більш гладкими формами, іноді утворюючись більш жорсткі форми, що приводять до іншого візуального ефекту.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.