Вчені знайшли залежність між прийомом ліків і передчасною смертю

Вчені провели дослідження, в ході якого виявили залежність між прийомом великої кількості ліків та передчасною смертю. Супутніми факторами ризику є спосіб життя, дієта, ожиріння.

Американські вчені провели дослідження, в ході якого виявили, що люди, які приймають антибіотики курсами, іноді навіть без призначення лікаря, в першу чергу стикаються з розвитком серцево-судинних захворювань та передчасною смертю. Свою доповідь вчені представили на засіданні Американській асоціації серця, під час якої підкреслили, що в групі ризику знаходяться жінки.

Повідомляється, що в дослідженні взяли участь 377510 жінок у віці від 60 років і старше. Експеримент тривав кілька років – з 2004 по 2012 роки. На початку дослідження всі пройшли обстеження, яке не виявило патологій і захворювань серця або рак.

Під час експерименту вдалося з’ясувати, що прийом антибіотиків курсом більше двох місяцем неминуче призводить до розвитку серцево-судинних захворювань, що збільшує ризик передчасної смерті на 27% в порівнянні з жінками, які не приймали антибіотики. Така ж тенденція простежується щодо взаємозв’язку прийому антибіотиків і онкологічних захворювань. Прийом антибіотиків курсом понад двох місяців збільшує ризик смерті на 58%.

Також встановлено, що прийом антибіотиків впливає мікрофлору кишечника, яку дуже складно відновити навіть після припинення прийому препаратів. Такі зміни в кишечнику призводять до небезпечних для життя розладів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh