Авторські статтіНовини

Вчені знайшли спосіб уповільнити старіння мозку

Вчені з’ясували, що потрібно зробити для того, щоб мозок старів повільніше. Для цього потрібно застосовувати ультразвук.

Дослідники Квінслендського університету спробували той же варіант, що застосовували для зупинки змін структури в клітинах гіпокампу – частині мозку, яка формує емоції, перетворює короткочасну пам’ять в довготривалу і допомагає сфокусувати увагу, і це дало можливість припустити, що таким же чином в надалі мозком можна буде управляти не гірше, ніж власним авто.

Ще в минулому році було виявлено, що ультразвук допомагає мишам справитися з хворобою Альцгеймера. Продовжуючи цю тему, фахівці вирішили перевірити, що ж буде зі здоровим мозком, якщо застосувати ультразвук. Таким чином і було зроблено таке відкриття: застосування звукової терапії сповільнює процес старіння клітин головного мозку і навіть їх активізує.

Зараз з’ясовується, чи можна за допомогою звукової терапії зберегти можливість вчитися навіть у літньому віці, не втрачаючи при цьому пам’ять.

Крім цього, було зроблено ще одне відкриття, на цей раз копенгагенськими вченими. Вони визначили, що застосування окисленого нікотинамідаденіндинуклеотиду здатне продовжити життя, уповільнивши процеси фізичного старіння організму в цілому.

При проведенні дослідів на черв’яках і мішах дослідники з’ясували, що додавання цього коферменту підтримує життя клітин, а також продовжує здатність генів до ремонту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України