Авторські статтіЗдоров'я

Вчені знайшли спосіб відновити печінку

Печінка, на відміну від інших органів людського організму, не може «поскаржитися» на поганий стан здоров’я, оскільки не має нервових закінчень. Проте вченим вдалося винахід способу її діагностики і відновлення.

Печінка, в силу своїх особливостей, руйнується без болю. Цей процес для людини зовсім непомітний. У підсумку, захворюванням цього органу страждає кожен третій.

Особливо печінці шкодить алкоголь. Якщо його кількість невелика, вона здатна перетворити його в окислений спирт і розщепити його молекули. А от коли багато спиртного, на цьому органи зявляються рубці, які згодом заростають жиром і заважають печінки працювати в нормальному режимі.

«Розуміючи” це, печінка намагається, по можливості швидше, виводити алкоголь з людського організму, і починає працювати в «сечогінному режимі». Звідси спрага при похміллі.

Австралійські вчені прийшли до висновку, що нешкідливою для печінки дозою є прийнятий людиною два рази на добу алкоголь. При цьому кожна порція не повинна перевищувати еквівалент 10 грамів чистого спирту.

Одночасно вони встановили, що є напої, які печінка «любитб», і при їх впливі швидше відновлюється.

Як виявилося, це кава. Вона розщеплює жир навколо печінки і надає цьому органу необхідний йому колагеновий білок. Також дуже корисний зелений чай.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.