Авторські статтіНовини

Вчені знайшли спосіб боротьби з негативними спогадами

Офіційні результати недавніх досліджень говорять про те, яким чином можна перестати концентруватися на неприємній інформації зі своїх спогадів. Як виявилося, для цього варто лише ненадовго утриматися від сну.

Співдружність вчених в області нейробіології з Китаю і США змогли встановити даний ефективний людський механізм. Згідно з офіційною гіпотезою, після ситуацій, які так або інакше пов’язані з негативним досвідом минулого, допомагає хоча б ненадовго не піддаватися сну.
Фахівці відзначають, що людина схильний особливо добре пам’ятати інформацію, якщо пов’язаний з нею досвід був придбаний безпосередньо перед сном. Активні стадії мозку, у свою чергу, виявляли максимальну динаміку саме під час переходу з короткострокової в довгострокову фазу.

У ході дослідження вчені спостерігали за 80 учнями вищих навчальних закладів. Їм запропонували позбутися від неприємних спогадів, які були пов’язані, зокрема, з неприємними особами людей. Перевіряли учасників за допомогою МРТ, крім цього, у них була виміряна провідність шкіри. З’ясувалося, що невелике утримання від сну підвищувало поріг їх стресостійкості на кілька пунктів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України